Ankara Akademik Tercüme

Akademik Tercüme Nedir?

Yurtdışı akademik makaleleri, tezleri, ödevleri, projeleri ve sunumları istediğiniz dile çeviri yapılmasına akademik tercüme ya da bilimsel tercüme denir.

Akademik makalenizin uluslararası dergilerde yayımlanması için akademik dilde İngilizce çevirisi olmalıdır.

Ankara İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. kadrosunda noter yeminli tercümanları ile Ankara akademik tercüme hizmeti verilmektedir. 

Ankara akademik tercüme, hukuk, fizik, kimya, biyoloji, tıp, edebiyat, işletme, eczacılık, mühendislik bölümleri lisans bitirme tezleri, yüksek lisans tezleri, doktora tezleri ve her türlü bilimsel makale araştırma-geliştirme dökümanları alanında uzman tercümanlarımızca dünya dillerden Türkçeye veya Türkçeden diğer dünya dillerine çeviri yapılmaktadır.

Yurtdışı üniversite diplomaları, transkript, diploma eki tercümeleri YÖK diploma denklik müracaatlarında tercümeleri ve noter onayları yapılması gerekir.

Ankara Akademik Tercüme Nasıl Yapılır?

Diploma, transkript, diploma eki, lisans bitirme tezleri, yüksek lisans tezleri, doktora tezleri ve her türlü bilimsel makale araştırma-geliştirme yazıları üniversite öğretim görevlileri tarafından yapılır. Akademik tercüme alanında üniversite de dersler veren öğretim görevlileri tarafından yapılmalıdır.

Ankara Akademik Tercüme Fiyatları Nedir?

Akademik metnin karakter sayısına göre Ankara akademik tercüme fiyatları hesaplanır. Akademik tercüme fiyatları dillere göre de değişiklik göstermektedir.

Akademik Tercüme Dilleri

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, İtalyanca, Çince, Japonca, Azerice, Bulgarca, Felemenkçe, Kazakça, Ukraynaca, Flamanca, İsveç, Norveç, Romence, Macarca… Dillerinde Ankara akademik tercüme hizmeti verilir.

Ankara Akademik Tercüme Hizmet Bölgeleri

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde akademik tercüme hizmeti verilir.