Ankara Deşifre Çeviri

Ankara Deşifre Çeviri: Seminerler, toplantılar, konferanslar, çok dilli toplantılarda CD, DVD  ve diğer formatlarda her türlü ses ve görüntü kaydın deşifre edilerek Word yazılı hale dönüştürülmesidir. Müşterilerimizin istediği diğer dillere çevirileri de yapılmaktadır.

Ankara Deşifre Çeviri Nasıl Yapılır?

Ses ve görüntü kayıtları tercümanlar tarafından deşifre edilir. Word haline getirilir. Deşifre Çeviri ana dilleri dünya dilleri olan tercümanlar tarafından yapılmalıdır.

Ankara Deşifre Çeviri Fiyatları Nedir?

Deşifre karakter sayısına göre Ankara deşifre çeviri fiyatları hesaplanır. Deşifre çeviri fiyatları dillere göre de değişiklik göstermektedir.

Ankara Deşifre Çeviri Dilleri

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, İtalyanca, Çince, Japonca, Azerice, Bulgarca, Flemenkçe, Kazakça, Ukraynaca, Flamanca, İsveç, Norveç, Romence, Macarca… Dillerinde Ankara deşifre çeviri hizmeti verilir.

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde Ankara deşifre çeviri hizmeti verilir.