Ankara Sözlü Tercüme

Ankara sözlü tercüme, tercüman konuşmacının konuşması sırasında notlar alır ve konuşmacının cümlesini bitirmesi ardından hedef dilde çevirisini yapar. Sözlü tercüme yapacak tercümanlar katılımcılarla beraber aynı toplantı masasında oturur. Ankara sözlü tercüme de herhangi bir teknik ekipman kullanmaz. Sözlü tercümanın her iki konuyu çok iyi bilmesi gerekir.

Ankara İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. konusunda uzman ve tecrübeli tercümanlarımız ile Ankara Ardıl( konsekütif ) tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ankara sözlü tercüme nerede tercih edilir?

Ankara sözlü tercüme, şirket toplantıları, havaalanı yabancı konukların karşılanması ve uğurlanması, şirket gezmeleri, yemekleri, açılış törenlerinde tercih edilir.

Noterlerde evlilik beyannamesi verilmesi, yabancıların Türkiye’de şirket kurmaları, devir işlemleri, menkul ve gayri menkul satışlarında sözlü tercümanlık hizmeti verilir.

Ankara Sözlü Tercüme Fiyatları Nedir?

Sözlü tercüme ½ saat, 1 saat, 2 saat, yarım gün, tam gün şeklinde Ankara Sözlü tercüme fiyatları belirlenir. Sözlü tercüme fiyatları dillere göre de değişiklik göstermektedir.

Ankara Sözlü Tercüme Dilleri

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, İtalyanca, Çince, Japonca, Azerice, Bulgarca, Felemenkçe, Kazakça, Ukraynaca, Flamanca, İsveç, Norveç, Romence, Macarca… Dillerinde Ankara Ardıl( konsekütif ) tercüme hizmeti verilir.

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde sözlü tercüme hizmeti verilir.