CV Tercümesi

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

CV TERCÜMESİ

CV Tercümesi Yurt dışındaki bir firmaya veya yurt dışı kaynaklı olup ülkemizde faaliyet sürdüren bir firmaya iş başvurusunda bulunulduğunda, kişiden ilgili yabancı dilde cv istenecektir.  Bunun için CV çevirisi yaptırmak gerekmektedir. Yabancı dilde hazırlanan CV, uluslararası firmalara başvuru yapan kişi hakkında bilgi verir, işe başvuru ve kabul edilme aşaması için büyük önem taşır.

Özgeçmişin çok uzun olmaması, kısa ve öz olması gerekir. Sürekli “ben” demekten kaçınmakta fayda vardır. Ciddi bir vesikalık fotoğraf seçilmelidir. Yazım ve noktalamaya özen gösterilmelidir.
Kişilik özelliklerinden, fark yaratacak hobi ve ilgi alanlarından kısaca bahsedilmelidir.

Özgeçmiş çevirisi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara Kızılay yeminli tercümanlık bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

CV Tercümesi Nedir?

CV; bir kişinin kariyer geçmişini ve gelecekte neler yapmayı hedeflediğini, genel kişilik özelliklerini iş arama esnasında insan kaynakları yetkilisine özet bir şekilde anlatan belgedir. Özgeçmişin herhangi bir nedenle başka bir dile çevrilmesine cv tercümesi denir.

CV Tercümesi Nereden Alınır?

Ad, soyadı, fotoğraf, doğum yeri, yaş, cinsiyet, medeni hal, ev telefonu, iş telefonu, e-posta adresi, eğitim bilgileri, sertifikalar, iş tecrübeleri, stajlar, projeler, iş deneyimleri, referanslar vs. CV’de bulunması gereken bilgilerdir. Özgeçmiş tercümesi, yurt dışına yapılan iş başvurusunda, eğitim görmek veya burs alma amaçlı yapılan başvurular esnasında vs. talep edilmektedir.

CV tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen cv, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli CV tercümesi hazırlanmış olur. Yurt dışında işe başvurulan bazı resmi veya özel kurumlar, cv tercümesinin noter onaylı tercümesini isteyebilir. Bu durumda yeminli tercümanın imzalayıp onayladığı cv’nin hem aslı hem de çevirisi noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı CV tercümesi yapılmış olur. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

CV Tercümesi Fiyatları

CV tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli CV tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı CV tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara tercümanlık bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

CV Tercümesi yapılan Diller

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00