Hastane Raporu Tercümesi

HASTANE RAPORU TERCÜMESİ

Spor, iş, askerlik, ilaç, tıbbi ürün, vergi muafiyeti vs. birçok konuda bazı işlemler yapmak için heyet raporu almak avantaj sağlayabilmektedir. Bazı kurumlarda çalışan kişilerin sağlık sorunlarından dolayı uzun süre izin almaları gerektiğinde, sporcuların lisans almak istediği durumlarda hastane raporu gerekmektedir. Yine sağlık problemlerinden dolayı askerlikten muaf olmak isteyen kişilerin de hastane raporunu ilgili kuruma ibraz etmeleri şarttır. Yurt dışına gitmek için kişinin her yönden sağlıklı olduğunu kanıtlaması gereken durumlarda hastane raporu tercümesi alması gerekmektedir. Bunun için heyet raporunu, işinin ehli yeminli tercümanlara tercüme ettirmeleri gerekmektedir. Bunun en sağlıklı yolu da yeminli tercüme bürolarından hizmet almaktır. Yeminli tercüme Ankara bürosu olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Hastane Raporu Tercüme Nedir?

Hastane raporu; hastanelerde yer alan dahiliye, iç hastalıkları, genel cerrahi, kulak burun boğaz, göz hastalıkları, nöroloji, ruh ve sinir hastalıkları bölümlerine gidip muayene olan kişilere uzman doktor heyeti tarafından verilen resmi belgeye denilmektedir. Hastane (heyet) raporunun çeşitli nedenlerle başka bir dile çevrilmesine hastane raporu tercümesi denir.

Hastane Raporu Tercüme Nereden Alınır?

Heyet raporu, tam teşekküllü sağlık raporu olarak da bilinmektedir. Yurt dışında yaşayan birinin sağlık sigortasının, yurt içindeki tedavi masraflarını karşılayabilmesi için yabancı kurumlara rapor ve tedavi masraflarının bildirilmesi gereken durumlarda hastane raporu tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Yine sporcuların da uluslararası spor müsabakalarına katılırken heyet raporu tercümesi almaları lazımdır.

Hastane raporu tercümesi için ilk olarak bir yeminli tercüme bürosuna giderek profesyonel yeminli tercüman ile görüşmek ve çeviri hizmeti almak gerekir. Hastane raporu, önce yeminli tercüman tarafından çevrilir ve yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli hastane raporu tercümesi hazırlanmış olur. Yeminli tercümenin ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı hastane raporu tercümesi yapılmış olur. Son olarak ihtiyaç duyulması halinde kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı hastane raporu tercümesi de tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Hastane Raporu Tercüme Fiyatları

Hastane raporu tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli hastane raporu tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı hastane raporu tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı hastane raporu tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine, sayfa sayısına ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli tercüme büroları Ankara Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara Kızılay yeminli çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Hastane Raporu Tercüme Hizmet Verdiğimiz Diller

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00