İlkokul Diploma Tercümesi

İLKOKUL DİPLOMASI TERCÜMESİ

İlkokul diploma tercümesi hizmetiniz, Ankara tercüme ofisimizde uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak yapılmaktadır. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercüme, noter onayına sunulur, noter onayı alındıktan sonra noter onaylı diploma tercümesi tamamlanmış olur. Noter onayını alan diplomanın apostil işlemlerini de sorunsuzca yapmaktayız. Çeviri ofisimizde ilkokul diploma tercümesi, yeminli tercümanlarımız tarafından 2 nüsha halinde yapılmakta ve biri diploma tercümesi isteyen kişide, diğeri de noterde saklanmaktadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

İlkokul Diploması Tercümesi Nedir?

İlkokul diploması tercümesi denildiğinde, diplomanın hazırlandığı mevcut dilden yabancı bir dile tercümesi akla gelmektedir. İlkokul diplomasını Türkiye’den alıp yurt dışına taşınan kişilerin ya da yurt dışındaki bir ilkokuldan mezun olup Türkiye’ye kesin dönüş yapanların ilkokul diploması tercümesi yaptırmaları bir üst kademe olan ortaokul eğitimi için şarttır.

TDK’nin tanımına göre diploma: Bir kimseye herhangi bir okulu veya öğrenim programını başarıyla tamamladığını, bir derece veya unvanı kullanmaya hak kazandığını, bir iş, sanat veya meslek dalında çalışabilme yetkisi elde ettiğini belirtmek için bir öğretim kurumu tarafından düzenlenip verilen resmî belge, icazetname, şehadetname. Eğitimin tamamlanmasının ardından alınan bu belge, daha ileri bir eğitim almak ya da  iş hayatına atılmak için şarttır.

İlkokul Diploması Tercümesi Nereden Alınır?

Yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye’de eğitimlerine devam edebilmeleri için diplomaları, çoğunlukla Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından denklik işlemleri adına noter onaylı diploma tercümesi olarak talep edilmektedir. Türk öğrencilerin yurt dışında eğitimlerine devam edebilmeleri için de yeminli noter onaylı diploma tercümesi ve apostil onaylı diploma tercümesi yaptırmaları gerekmektedir. Bu işlemleri yaptırmak için çeviri ofislerine gitmeniz gerekmektedir. Diploma çeviri hizmeti verilirken; diplomanın üzerinde yazılı bulunan tarih, isim, not gibi önemli bilgilerde hata yapılmaması gerekmektedir. Mezun olunan okulun adı orijinal belgede olduğu gibi çeviri belgesinde de net bir şekilde yazılmalıdır. Diplomada yer alan bilgilerde herhangi bir kısaltmaya gidilmemeli, diploma tam ve doğru olarak çevrilmelidir.           

İlkokul Diploması Tercümesi Fiyatları?

İlkokul diploması tercüme fiyatları ne kadar? İlkokul diploması yeminli tercüme fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle Kızılay tercüme büromuza ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara Kızılay tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli hizmet vermektedir.

İlkokul Diploma Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00