Kanada Vize Evrakları Tercümesi

KANADA VİZE EVRAKLARI TERCÜMESİ

Kanada vize başvurusu, yapılacak seyahatin amacı doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Kanada’ya gidecek ziyaretçiler, Kanada hükümeti tarafından belirtilen vize türlerinden birini almak zorundadırlar. Turistik vize, ticari vize, aile akraba arkadaş ziyareti vizesi, eğitim vizesi, transit vize gibi vize türleri bulunmaktadır, Bütün başvurularda bütün evrakların İngilizce yeminli tercüme olması zorundadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Amerika kıtasının kuzeyinde bulunan Kanada, yüz ölçümü göz önüne alındığında dünyanın en büyük ikinci ülkesidir. 18. yy. sonlarına kadar Büyük Britanya’nın yönetimi altındayken daha sonra İngiltere, Kanada toprakları üzerindeki gücünü kaybetmiştir fakat ülke prosedürde ve günümüzde halen Büyük Britanya’nın bir parçası konumundadır. Kanada’nın dünyanın en güvenli ve yaşanabilir ülkelerinden biri olması,  insanlarının hoşgörülü olması, refah seviyesinin çok yüksek olması, muhteşem doğaya sahip olması ve burada suç oranının düşük olması ile pek çok kişinin ilgisini çekmektedir.

Kanada’ya gidebilmek için Kanada vizesi almak gerekmektedir. Türkiye vatandaşlarının Kanada vizesi alması için Kanada büyükelçiliği tarafından belirlenmiş belli başlı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Kanada vizesi alma şartları şunlardır: Kanada’ya seyahat edecek kişinin güncel bir pasaportunun olması, sağlıklı olması gerekmektedir. Kişinin Kanada’da ikamet ettiği süre zarfında bütün masraflarını kendisi karşılaması, Türkiye içerisinde bir ikamet adresinin bulunması, Kanada ziyareti sonunda Türkiye’de dönebileceği bir işinin, evinin ve aile bağlarının bulunması, Türkiye’de veya herhangi bir ülkede bir suça karışmamış olması gerekmektedir. Ayrıca Kanada konsolosluğu tarafından tıbbi muayene talep edilirse kişinin kabul etmesi ve Kanada içerisinde ikamet edilen süre boyunca Kanada kurallarına uygun olarak hareket edeceğine dair taahhüt etmesi gerekmektedir.

Kanada Turistik Vize Evrakları Tercümesi

Kanada’da keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin almaları gereken vize türüdür. Bu vizenin geçerlilik süresi 6 aydır. Bu 6 ay içerisinde isteyen ziyaretçiler tekli giriş yapabileceği gibi çoklu giriş yaparak da Kanada’ya gidebilirler.

Kanada turistik vize almak için evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanarak teslim edilmesi gerekmektedir. Evraklar şunlardır: pasaport, sağlık koşullarının yolculuğa elverişli olması, vize başvuru dilekçesi, başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, aile bilgi formu, son 3 ay içerisinde gerçekleşen banka hesap özeti istenmektedir. Ayrıca evli olan kişilerin evlilik cüzdanı fotokopisi, kira geliri bulunan kişilerin kira aldıklarını gösteren belge, vize için gerekli olan ücretlerin yatırıldığını gösteren dekont ve vize başvurusunda bulunan kişilerin bankada en az 7000 TL paralarının olması gerekmektedir. Vize başvurularında vize evraklarının tercüme edilmesi gerekmektedir. Kanada turistik vize evrakları tercümelerinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Kanada Ticari Vize Evrakları Tercümesi

Kanada ticari vize genellikle iş gezisi ya da iş toplantısı ve fuar toplantıları için alınmaktadır. Ticari vize sahipleri 6 ay boyunca Kanada’da kalabilirler. Burada iş fırsatlarını yakından takip ederek değerlendirebilirler.

Kanada’ya ticari amaçlı seyahat etmeyi planlayan kişilerin öncelikle Kanada Büyükelçiliği tarafından talep edilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Kanada ticari vize başvurusu için istenen belgeler şunlardır: pasaport ( 6 ay geçerliliği olmalı), beyaz arka fonda çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf, vukuatlı nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru formu. Kanada başvuru formunun Kanada konsolosluğunun resmi internet sitesinden açılan şahsi hesaplar doğrultusunda doldurulması gerekmektedir. Bu form Türkçe, İngilizce ve Fransızca doldurulur. Form doldurulduktan sonra elektronik imza atılır. ,Ayrıca Kanada vizesi dilekçe formu, Kanada ticari vize davetiyesi, uçak bileti fotokopisi ve konaklama rezervasyon bilgileri, seyahat sağlık sigortası, banka hesap dökümü belgelerinin de eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.  Kanada konsolosluğu bu belgelere ek olarak: başvuru yapan kişinin işe giriş bildirgesini, SGK hizmet döküm belgesini, başvuru yapan kişinin görev belgesini veya işveren tarafından alınan izin belgesini, görev kimlik kartı fotokopisini isteyebilir. Kanada ticari vize evrakları tercümelerinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Kanada Aile Arkadaş Ziyaretleri Vizesi Evrakları Tercümesi

Kanada’da bulunan ailesini, arkadaşını ziyaret etmek isteyen Türkiye’deki yakınların Kanada Aile Arkadaş Ziyaretleri Vizesi almaları gerekmektedir. Kişiye Kanada’da bulunan aile veya arkadaş tarafından davetiye mektubu gönderilmesi gerekmektedir. Kanada vizesi almak için kişilerin öncelikle online ortamda hazırlanan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Kanada hükümeti bu form sayesinde Kanada’ya gitmek isteyen kişileri yakından tanımaya çalışmaktadır. Kanada aile arkadaş ziyaretleri vizesi için gerekli olan belgeler şu şekildedir: en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport, aile bilgi formu, son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi, aile ziyareti için hazırlanan dilekçe, kişinin maddi durumunu gösteren maaş bordrosu ve banka hesap kartları, Kanada vizesi için ziyaret edilecek aile ya da arkadaş tarafından gönderilen davetiye mektubu, başvuru yapan kişinin mesleği ile ilgili belgeler, Kanada vizesi için alınmış uçak biletleri, Kanada’da kalınacak yerin detaylı adres bilgileri. Kanada aile arkadaş ziyaretleri vize evrakları tercümelerinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Kanada Eğitim Vizesi Evrakları Tercümesi

Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler için istenilen evraklar şunlardır: eğitim izni başvuru formu, aile bilgilendirme formu, ortak hukuk birliğinin yasal bildirgesi, temsilci kullanımı formu, kişisel bilgilerini paylaşma izni formu, bakıcı deklerasyonu (Başvuran 17 yaşından küçükse), geçerli bir pasaport (seyahatiniz sonrası en az 1 yıl geçerli) eğitim alacağınız kuruluştan kabul mektubu (kabul mektubunuzda okul ve konaklama ücret bilgileri, programın haftalık ders saati, başlangıç ve bitiş tarihleri yer almalıdır), Kanada’daki yaşamınız boyunca geçiminizi sağlayabileceğinize dair belgeler, evliyseniz evlilik cüzdanınızın fotokopisi, Kanada’ya gitme amacınızı ve alacağınız eğitim ile ilgili bilgileri içeren niyet mektubu istenmektedir.Ayrıca Kanada’ya seyahat edecek olan öğrencinin ailesine ait olan tüm ev ve araba tapuları, varsa son 6 ay süre zarfındaki banka hesap dökümü, aynı zamanda öğrenci olan kişinin ailesindeki herkesin son 6 aylık güncel banka hesap dökümü istenmektedir. Bunun yanı sıra ailenin kredi kartı ekstreleri ve kişinin ailesi maaşlı çalışıyor ise iş yerinden imzalı kaşeli maaş bordrosu da istenmektedir. Kanada eğitim vizesi evrakları tercümesi, Kanada öğrenci vizesi evrakları tercümesinde Ankara tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Bazı konsolosluklar vize evraklarının yeminli tercümesini isterken bazılarıysa yeminli tercümenin yanında noter onayı ve apostil kaşesi de istemektedir. Buna karşın bazı konsolosluklar ise orijinal Türkçe evrakı kabul etmektedir. Bu durumlar ülkesine ve vize türünü göre değişiklik göstermektedir. Kanada, turist ve öğrenci vizelerinde bütün vize evraklarının İngilizce yeminli tercümesini istemektedir. Kanada vize evrakları tercümesi yaptırmak için yeminli tercümanlık bürolarından tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen vize evrakları, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece Kanada yeminli vize evrakları tercümesi hazırlanmış olur. Daha sonra hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve Kanada noter onaylı vize evrakları tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece Kanada apostil onaylı vize evrakları tercümesi de tamamlanmış olur Kanada vize evrakları tercümesindeki başarımıza güvenerek her türlü evrak ve belgenizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Dikkat ve özen gerektiren bütün bu işler için Ankara yeminli çeviri ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak hizmetinize hazırız.

 

Kanada vize evrakları tercüme fiyatları; sayfa ve karakter sayısına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir. Ofisimize gelerek ya da belgenizi whatsapptan veya mail olarak göndererek online tercüme hizmeti de almanız mümkündür.

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00