Maaş Bordrosu Tercümesi

MAAŞ BORDROSU TERCÜMESİ

Maaş Bordrosu tercümesi, Birçok ülke, vize görüşmesi esnasında kişilerin çalıştığı yerden son 3 veya 6 aylık maaş bordrosunu ibraz etmelerini istemektedir. Bu sayede kişilerin, çalıştıkları iş yeri ile yasal bir bağlarının olup olmadığı hakkında bir görüşe varmaktadırlar. Ayrıca iş, okul vs. başvurularında da maaş bordrosuna ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda maaş bordrosu tercümesinin yaptırılması şarttır. Maaş bordrosunda geçen finansal terimlerin alanında uzman yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir.

Maaş bordrosu çevirisi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara Kızılay yeminli tercümanlık ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Maaş bordrosu yeminli Tercüme HizmetiMaaş Bordrosu Tercümesi Nedir?

İşverenin çalışanlara ödediği ücretlerin tüm vergi ve kesintilerle birlikte kaydedildiği, aylık kazancın resmi olarak ispatlanmasını sağlayan ve işveren tarafından her ay düzenli olarak hazırlanan resmi belgeye maaş bordrosu denir. Maaş bordrosunun çeşitli nedenlerle başka bir ülkenin diline çevrilmesine maaş bordrosu tercümesi denir.

 Maaş Bordrosu Tercümesi Nereden Alınır?

Memurlar, e-devlet üzerinden maaş bordrosu sorgulamasını yapabilmektedirler. Özel sektörde çalışan kişiler ise çalıştıkları kurumun muhasebe ya da insan kaynakları departmanından maaş bordrolarını alabilmektedirler. Maaş bordrosunda sigortalının imzasının mutlaka bulunması gerekmektedir.

Çalışanın adı ve soyadı, ödemenin yapıldığı gün ve bulunduğu dönem, vergi, sigorta primi, avans mahsubu, nafaka ve icra gibi her türlü kesintinin tutarı, ücretin ödeme günü, ekstra çalışma, hafta sonu tatili, bayram ve genel tatil ücretleri gibi asıl ücrete yapılan her türlü eklemenin tutarı, işverenin imzası bulunması maaş bordrosunda bulunması gereken bilgilerdir.

Yurt dışıyla bağlantılı birçok başvuruda, kişilerden maaş bordrosu dökümü istenebilmektedir. Yabancı uyruklu çalışanı olanların, yurt dışında çalışan kişilerin; hak kaybının engellenmesi için maaş bordrosu tercümesinin yapılması gerekmektedir yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı maaş bordrosu tercümesi yapılmış olur. Gerekmesi halinde son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı  tercümesi tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Maaş Bordrosu Tercümesi Fiyatları

Maaş bordrosu tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli maaş bordrosu tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı maaş bordrosu tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı maaş bordrosu tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara tercüme bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00