Makine Kullanım Kılavuzu Tercümesi

MAKİNE KULLANIM KILAVUZU TERCÜMESİ

Makine kullanım kılavuzu tercümesi, makine ve cihazların yabancı ülkelerde doğru kullanımı için gereklidir. Bu işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel tercüme bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara Kızılay yeminli tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Makine Kullanım Kılavuzu Tercümesi Nedir?

Tüketici kullanımına veya uluslararası satışa sunulan bir makinenin veya cihazın tanıtım, kurulum, kullanım ve bakımını anlatan teknik içerikli kitapçıklara denir. Bu kitapçığın uluslararası ticaret nedeniyle başka ülkelerin diline çevrilmesine makine kullanım kılavuzu tercümesi denir.

Makine Kullanım Kılavuzu Tercümesi Nereden Alınır?

Kullanım kılavuzu, ürünlerin doğru ve yerinde kullanılabilmesi için düzenlenmektedir. Ürün ile ilgili teknik özellikler, görsellerden ve açıklayıcı metinlerden oluşmaktadır. Bu doğrultuda kullanım kılavuzları, ürünün tamamlayıcı bir parçası olarak görülmektedir. Yabancı bir ülkeden ithal edilen bir makinenin kullanım kılavuzunda, alımı gerçekleştiren ülkenin dili yoksa tercümesine ihtiyaç duyulur. Bunun yanı sıra yurt dışına ihraç edilecek makine ve cihazların kullanım kılavuzları da dünyada en fazla konuşulan dillere tercüme edilmektedir.

Makine kullanım kılavuzunda; üretici, imalatçı ve ithalatçı firmanın adres ve iletişim bilgileri, bakım, onarım ve kullanımda uyulması gereken kurallar, taşıma ve nakliye sırasında dikkat edilmesi gerekenler, kullanım sırasında insan veya çevre sağlığına tehlikeli ya da zararlı olabilecek duruma ilişkin uyarılar, bağlantı ya da montajının nasıl ve kim tarafından olacağını gösteren şema vs. bilgiler yer almaktadır. Tüm bu bilgilerin tam ve doğru olarak tercüme edilmesi çok önemlidir.

Makine kullanım kılavuzu tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli makine kullanım kılavuzu tercümesi hazırlanmış olur. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Makine Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Fabrikalar, büyük ve küçük birçok makineyle çalışır. Her fabrikanın ihtiyacı olan makineler, kendi ülkesinde üretilemediğinden yurt dışından getirtilen makinelerin kullanım kılavuzlarının tercümesinin yaptırılması gerekmektedir.

İthal ya da ihraç edilen her makine, kullanıcısına bir kullanım kılavuzuyla ulaştırılır. Bu kılavuz sayesinde güvenli kullanım koşulları kişilere iletilmiş olur. Firmaların ürünlerini kullanıcılara sunarken verdikleri kullanım kılavuzları tercüme edileceği zaman alanında uzman tercümanlara gerek duyulur.

 Makine Kullanım Kılavuzu Tercümesi Fiyatları

Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00