Sağlık Raporu Tercüme

SAĞLIK RAPORU TERCÜMESİ

Sağlık Raporu Tercüme; çoğu zaman kişinin sağlıklı olduğunu belirten bir rapor olmakla birlikte, bazı durumlarda da kişinin rahatsızlığını belirlemektedir. Göç, evlilik, okul ya da vize gibi işlemlerde kişiler herhangi bir sağlık problemi olmadığını aldıkları sağlık raporlarını tercüme ettirerek kanıtlamaktadırlar. Sağlık raporu çevirisi için ilk olarak bir yeminli tercüme bürosuna giderek profesyonel yeminli tercüman ile görüşmek ve çeviri hizmeti almak gerekir. Sağlık raporu, önce yeminli tercüman tarafından çevrilir ve yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli sağlık raporu tercüme hazırlanmış olur. Yeminli tercümenin ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı sağlık raporu tercümesi yapılmış olur. Son olarak ihtiyaç duyulması halinde kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı sağlık raporu tercümesi de tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercümanlık bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Sağlık Raporu Nedir?

Sağlık raporu; kişilerin akıl ve beden sağlıklarının, belirli bir işe ve yair amacın gerçekleştirilmesine uygun olup olmadığının, birtakım kriterler doğrultusunda ve bu konuda yetkilendirilmiş doktorlar tarafından yapılan muayene sonucunda belgelendirilmesidir. Sağlık raporunun herhangi bir nedenle başka bir ülkenin diline çevrilmesine sağlık raporu tercümesi denir.

Sağlık Raporu Nereden Alınır?

Bir işe girerken, evlenirken, ehliyet alırken, askere giderken, yükseköğretim kurumlarına kayıt yaptırırken ve daha pek çok işlemde sağlık raporu talep edilmektedir. Sağlık raporu, yurt dışına çıkışlarda vize işlemlerinin yürütülmesi sırasında istenebilmektedir. Ayrıca yurt dışına iş başvurusu yapılan kurumlardan  ve okumak için başvuru yapılan eğitim kurumlarından da sağlık raporu talep edilmektedir. Bu durumda alınan sağlık raporlarının gidilecek ülkenin diline tercüme edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışına gitmek için kişinin her yönden sağlıklı olduğunu belgelemesi gereken durumlarda sağlık raporu tercümesi alması gerekmektedir. Bunun için sağlık raporunu, işinin ehli yeminli tercümanlara tercüme ettirmeleri şarttır. Bunun en doğru yolu da yeminli tercüme bürolarından hizmet almaktır. Yeminli tercüme Ankara bürosu olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Sağlık Raporu Tercüme Fiyatları

Sağlık raporu tercüme fiyatları ne kadar? Yeminli sağlık raporu tercüme fiyatları ne kadar? Noter onaylı sağlık raporu tercüme fiyatları ne kadar? Apostil onaylı sağlık raporu tercüme fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli tercüme büroları Ankara Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

             Ankara Kızılay yeminli çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Sağlık Raporu Çeviri Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00