Sertifika Tercümesi

 SERTİFİKA TERCÜMESİ

Sertifika Tercümesi yetkinlik açısından önemli rol oynayan bir belgedir. Sertifikaların alınma amacı hem kariyerde yükselmek hem de iş bulma sürecini hızlandırmaktır. Yaşam Koçluğu Sertifikası, Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi Katılım Sertifikası, CTR Sertifikası, Sigorta Sertifikaları, Kalite Sertifikası, TÜV Sertifikası, Turizm Bakanlığı Sertifikası, Segem Eğitim Sertifikası, Endeks Sertifikası, Serbest Satış Sertifikası, Hayvan Sağlığını Gösterir Sertifikalar, Bitki Sağlık Sertifikası, DV (Domain Validation) SSL Sertifikası, Kalite Sertifikası, OV (Organizational Validation) SSL Sertifikası, Çıraklık Sertifikası Tercümesi, İhracat Sertifikası, EV (Extended Validation) SSL Sertifikası, Gıda Üretim Sertifikası, Multi Domain SSL Sertifikaları, Gıda Üretim Sertifikası, TÜV Sertifikası, Sağlık Ve Helal Belge Sertifikası, Standart SSL Sertifikaları, Wildcard SSL Sertifikaları, Sistem Yönetimi ve İleri Düzey Raporlama Sertifikası vb. gibi birçok belge; kamu veya özel kurumlar tarafından talep edildiğinde bazen de müşteriler veya iş ortakları tarafından istendiğinde tercümeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Sertifika tercümesi, işinin ehli yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Bunun en sağlıklı yolu da yeminli tercüme bürolarından hizmet almaktır. Yeminli tercüme Ankara bürosu olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Sertifika Tercümesi Nedir?

            Sertifika; resmi bir bilgiyi belirten veya bir programın, eğitimin veya sürecin tamamlandığını gösteren geçerli olduğu ıslak veya dijital olarak imzalanmış, bu imzada yetkili kişi ya da kurumun kimliğini de tanımlayan belgeye denir. Bu belge, yetkinliğin ve yeterliliğin ölçüsüdür. Sertifikanın herhangi bir nedenle başka bir ülkenin diline çevrilmesine sertifika tercümesi denir.

Sertifika Tercümesi Nereden Alınır?

Üretim yapan firmalar başta olmak üzere tüm firmaların ürün ve hizmet kalitelerinin geçerli olduğuna dair sertifikaları vardır. Bu firmalar, yurt dışında ihaleye girdiğinde ya da bir kişi yurt dışına iş başvurusu yaptığında diplomasının yanı sıra aldığı sertifika belgelerinin de tercümesinin yapılması gerekmektedir.

Sertifikalar, kurumlar tarafından verildiğinden resmi belge kabul edilirler ve bundan dolayı da tercümelerinin onaylanmasına ihtiyaç duyulur , yeminli tercüme bürosuna giderek profesyonel yeminli çevirmenler ile görüşmek ve çeviri hizmeti almak gerekmektedir. Sertifika ilk olarak yeminli tercüman tarafından çevrilir ve yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli sertifika tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı sertifika tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı sertifika tercümesi de tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Sertifika Tercümesi Fiyatları

            Sertifika tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli sertifika tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı sertifika tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı sertifika tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine, sayfa sayısına ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli tercüme büroları Ankara şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

             Ankara Kızılay çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Sertifika Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00