Süresiz Çalışma İzin Belgesi Tercümesi

SÜRESİZ ÇALIŞMA İZİN BELGESİ TERCÜMESİ

Süresiz çalışma izin belgesi, yabancıları koruma kanunu çerçevesinde verilen bir evraktır. Türkiye’de uzun süredir ikamet edenler, en az 8 yıldır yasal olarak ikamet izni ile bulunanlar ya da en az 8 yıl yasal çalışma izni olanlar süresiz çalışma iznine başvurabilir.  Süresiz çalışma izin belgesi tercümesi, işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara Kızılay yeminli tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Süresiz Çalışma İzin Belgesi Tercümesi Nedir?

Türkiye’de ikamet eden bir yabancı, uzun dönem ikamet izni ya da en az 8 yıl kanuni çalışma iznine sahipse süresiz çalışma izni için başvuruda bulunabilir ve bir sakınca görülmediği takdirde kendisine, süresiz çalışma izin belgesi verilir. Bu belgenin çeşitli nedenlerle başka bir ülkenin diline çevrilmesine süresiz çalışma izin belgesi tercümesi denir.

Süresiz Çalışma İzin Belgesi Tercümesi Nereden Alınır?

Çalışma izni almadan yabancı uyruklu bir kişinin, ülkemizde çalışması yasal olarak mümkün değildir. Çalışma izin belgesi başvurusu, e-devlet üzerinden Yabancı Çalışma İzinleri Otomasyon Sistemi’ne giriş yapılarak gerçekleştirilir. Başvuru, kişinin işvereni veya yasal temsilcisi tarafından yapılır.

Çalışma izni, yurt içinden de yurt dışından da alınabilmektedir. Yurt dışından çalışma izni almak isteyen bir yabancı, çalışmak istediği ülkenin konsolosluğuna veya büyükelçiliğine çalışma vizesi başvurusunda bulunmalıdır. Çalışmak istediği ülkenin resmi dili veya dillerinin dışındaki bir dilde yurt dışında hazırlanan süresiz çalışma izin belgesi, bir yeminli tercüman tarafından orijinaline uygun olarak tercüme edilmelidir. Yapılan tercüme menşe ülkede belirlenen usullere uygun, ayrı bir belge olarak onaylanmalıdır.

Süresiz çalışma izin belgesi tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli süresiz çalışma izin belgesi tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı süresiz çalışma izin belgesi tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı süresiz çalışma izin belgesi tercümesi tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara çeviri ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Süresiz Çalışma İzin Belgesi Tercümesi Fiyatları

Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Süresiz Çalışma İzin Belgesi Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00