Almanya Vize Evrakları Tercümesi

ALMANYA VİZE EVRAKLARI TERCÜMESİ

            Almanya Orta Avrupa’da yer alan bir devlettir. Çok köklü bir tarihe sahip olan Almanya, Avrupa’nın göz bebeği ülkelerinden biridir. Almanya, zengin ve renkli bir kültüre sahiptir. Bu da onu gezginler için herhangi bir tatil yerinden daha mükemmel hale getirmektedir. Almanya’ya gidebilmek için vize almak gereklidir, vize türü turistlik ticari işçi vizesi gibi ne olursa olsun Almanca yeminli tercüme yapılmak zorundadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Almanya Turistik Vize

Almanya seyahatleriniz için yapacak olduğunuz turistik vize başvurularında şu evraklar gereklidir: geçerliliğini koruyan ve seyahat sonrasındaki 3 ay daha geçerliliğini korumaya devam edecek pasaport; güncel arka fonu beyaz, 2 adet ve biyometrik fotoğraf; tam teşekküllü nüfus kayıt örneği, kimlik fotokopisi, Schengen vizesi başvuru formu, tüm seyahat boyunca geçerliliğini koruyacak seyahat sağlık sigortası poliçesi, bilet ve kalınacak konaklama alanına dair rezervasyon bilgileri, son 3 aylık hesap dökümü belgeleri.

  • Bir şirket çalışanı olarak yapılacak olan başvurularda: iş yerine ait 3 aylık maaş bordrosu örneği, SGK iş giriş belgesi, 4A hizmet döküm belgesi, şirkete dair evrakların güncel fotokopileri.
  • Şirket sahibi olarak yapılacak Almanya vizesi başvurularında: vergi levhası, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi fotokopileri, son 3 ayı içerecek şekilde şirketin üzerine kayıtlı bulunan bankanın hesap özet dökümleri, şirket sahibi olarak Bağ-Kur ya da SGK’dan alınan 4B hizmet dökümü belgesi.
  • Devlet çalışanı olarak yapılacak olan Almanya seyahatlerinde: sahip olunan görev koluna dair kimlik kartı fotokopisi, kaşelenmiş ve imzalanmış 3 aylık maaş bordrosu, kuruma ait resmi bir şekilde orijinali bulunan izin yazısı, orijinalliğini koruyan çalışma belgesi.
  • Öğrenci olarak yapılacak seyahatlerde: orijinal ve güncel öğrenci belgesi, mezun olarak başvuru yapılacaksa diploma fotokopisi, 18 yaşından küçük bir öğrenci için veli tarafından noter onaylı bir muvafakatname.

Ev hanımı olarak yapılacak seyahatlerde kişinin banka hesabının bulunması ve bu banka hesabının güncelliğini koruması gerekir. Son 3 aya ait hesap döküm belgelerinin bulunması ve bunun yanı sıra belgelerin imzalı ve kaşeli olması gerekir. Hesap içerisinde belirlenen tutarda para bulunması şarttır. Almanya turistik vize evrakları tercümesinde ve Almanya yeminli turistik vize evrakları tercümesinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Almanya Ticari Vize

Almanya yapılacak olan ticari seyahatler için vize evrakları şu şekildedir: güncelliğini koruyan ve Almanya seyahati sonrasındaki 3 ayı da içeren pasaport; güncel, istenilen ölçülerde, arka fonu beyaz, 2 adet biyometrik fotoğraf; Almanya’da bulunan şirket tarafından kişinin adına düzenlenmiş antetli kağıt üzerinde hem kaşeli hem de imzalı bir davet formu pasaport ve kimlik fotokopisi ile birlikte; kişinin üzerinde kayıtlı bulunan şirketin evrak bilgileri; vergi levhası, faaliyet belgesi, sicil gazete bilgileri ve imza sirküleri; şirket hesabına açılmış banka hesabı üzerinde son 3 aylık hesap dökümü, tapu araç ya da kira sözleşmesi bulunuyorsa bunların fotokopisi, kimliğin ön ve arka yüzü, tam teşekküllü nüfus kayıt örneği. Almanya ticari vize evrakları tercümesi ve Almanya yeminli ticari vize evrakları tercümesi  için Ankara Kızılay tercüme bürosu olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yardımınıza hazırız.

Almanya Aile, Akraba ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

Almanya’ya yapılacak aile, akraba ve arkadaş ziyareti için istenen evraklar şunlardır: güncelliğini koruyan bir pasaport; arka fonu beyaz, 35’e 45 santim ölçülerini barındıran ve güncel 2 adet biyometrik fotoğraf; barkodu üzerinde bulunan tam teşekküllü nüfus kayıt örneği, Almanya’dan onaylatılmış orijinal davet yazısı örneği, banka hesabı ve bu banka hesabı içerisinde son 3 aylık hesap döküm hareketleri, eğer başvuru yapacak kişi yabancı uyrukluysa 6 ay geçerliliğini koruyan çalışma ve oturma izni fotokopisi, tüm seyahat sürecini kapsayacak seyahat sağlık sigortası, Schengen vize başvuru formu. Almanya aile akraba ve arkadaş ziyareti vize evrakları tercümesinde ve Almanya yeminli aile akraba ve arkadaş ziyareti vize evrakları tercümesinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Almanya Transit Vize

Almanya transit vize başvuru evrakları şu şekildedir: Almanya transit vize için doldurulmuş vize başvuru formu, güncelliğini koruyan yıpranmamış ve yırtılmamış seyahat bitiminin 3 ayını daha kapsayacak pasaport (Pasaportun 2 sayfası boş bir şekilde bulunmalı, pasaport içerisinde yer alan resimli sayfanın ve yapılan seyahatlerin son 3 yıl içindeki vize bilgilerine dair fotokopi de bulunmalıdır.) 1 adet fotoğraf, vize harcı dekontu, uçak bileti, Almanya’da konaklama yapılacak otelin ya da bölgenin rezervasyon bilgileri; kişinin üzerine kayıtlı herhangi bir taşınmaz, hesap döküm belgesi ya da maaş bordrosu bulunuyorsa bunlara ait belgeler, Almanya’ya vize ya da ikamet etme izni belgesi. Almanya transit vize evrakları tercümesinde ve Almanya yeminli transit vize evrakları tercümesinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Almanya Erasmus Vizesi

Almanya Erasmus vizesi için başvuru evrakları şu şekildedir: erasmus vizesi başvuruları için uzun süreli bir vize talep formu, güncelliğini koruyan ve 10 yıldan daha eski olmayacak şekilde bulunan bir pasaport, arka fonu beyaz 2 adet biyometrik fotoğraf, öğrenci belgesi ve transkript belgesi, kişi mezun ise diploma, nüfus cüzdanı fotokopisi, 18 yaşın altındaki öğrenciler için muvafakatname, Almanya seyahati sırasında öğrencinin eğitim masraflarını karşılayacak nitelikte gösterilmesi gereken teminatlar, seyahat ve konaklama bilgileri, seyahat sağlık sigortası. Almanya erasmus vize evrakları tercümesinde ve Almanya yeminli erasmus vize evrakları tercümesinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Almanya Öğrenci Vizesi

Almanya’ya öğrenci vizesi için başvuru evrakları şu şekildedir: Almanya vizesi başvuru formu; 18 yaşın altında bir öğrenci için muvafakatname, güncelliğini koruyan son seyahat tarihinden sonraki 3 ayı daha kapsayacak pasaport (Pasaportun 2 sayfası boş bırakılmış olmalı ve 10 yıldan daha eski olmamalı, yırtık ya da yıpranmış bulunmamalıdır.) 1 adet güncel, 35’e 45 ebatlarında bir biyometrik fotoğraf, tüm seyahat sürecini kapsayacak bir seyahat sağlık sigortası poliçesi, Almanya’ya seyahatin uçuş bilgileri ve kalınacak yere dair rezervasyon bilgileri, Almanya’da yer alan bir kardeş okulu davetiyesi ile seyahat edilecekse bu okuldan gönderilecek davetiye ve gidecek öğrencilere refakat edecek öğretmen isimleri, öğrencinin sponsoru ya da veliye ait son 3 aylık banka hesap özet dökümü ve çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu ve yanında refakatçi olacak olan öğretmene ait iş seyahati vizesi. Almanya öğrenci vizesi evrakları tercümesinde ve Almanya yeminli öğrenci vizesi evrakları tercümesinde Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yanınızdayız.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi

Eşler için Almanya aile birleşimi vize başvuru şartları şunlardır: geçerli bir evlilik akdinin sunulması, Almanya’da ikamet eden eşin, Avrupa Birliği uzun dönemli oturma izni veya Avrupa Birliği Mavi Kart sahibi olması; Almanya’da yaşamakta olan aile üyesinin 18 yaşından büyük olması, Almanca bilmesi ve aile birleşimi vizesi ile Almanya’ya gelecek kişiyi geçindirecek düzeyde maddi kaynağa sahip olması, Almanya’ya gelecek olan evli kişilerin 18 yaş üzerinde olması ve temel düzeyde Almanca bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Çocuklar için Almanya aile birleşimi vize başvuru şartları şunlardır: 18 yaşından küçük çocukların doğum, kimlik ve velayet belgeleri, 18 yaşından büyük olan çocukların Almanya aile birleşimi vizesi başvurusunda bulunabilmesi için evli olmamaları ve akıcı bir şekilde Almanca konuşabiliyor olmaları gerekmektedir. Almanya yeminli aile birleşimi vize evrakları tercümesi ve Almanya aile birleşimi vize evrakları tercümesi  için Ankara Kızılay tercüme bürosu olan İnfoyed tercüme olarak hizmetlerimizle yardımınıza hazırız.

            Almanya vize evrakları tercümesi yaptırmak için yeminli tercümanlık bürolarından tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen vize evrakları, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece Almanya yeminli vize evrakları tercümesi hazırlanmış olur. Almanya vize evrakları tercümesindeki başarımıza güvenerek her türlü evrak ve belgenizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Dikkat ve özen gerektiren bütün bu işler için Ankara yeminli çeviri ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak hizmetinize hazırız.

            Almanya vize evrakları tercüme fiyatları; sayfa ve karakter sayısına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

             Ankara yeminli çeviri ofisleri olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir. Ofisimize gelerek ya da belgenizi whatsapptan veya mail olarak göndererek online tercüme hizmeti de almanız mümkündür.

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00