Yeminli Tercüme Fiyatları

Yeminli Tercüme Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Tercüme fiyatları hesaplanmasında çeviri yapılacak metnin konusu, çeviri dili çok önemlidir.

Çince veya Japonca gibi dillere göre İngilizce dili çevirileri hem ekonomik hem de kısa sürede çevirileri yapılmaktadır. Ayrıca tercümesi yapılacak belgenin konusu ( hukuk, tıbbi, teknik…)  da önem arz etmektedir.

Yeminli tercüme ücreti için şirketimizi ( 0312 4192099) telefonumuzu aramanız veya infoyedtercume@gmail.com mail adresine göndermeniz gerekir.

Yeminli Tercüme fiyat listesi için, her türlü konuda ve dilde tercüme fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Fiyatları 2021 ne kadar?- 1000 karakter yeminli çeviri ücreti 2021 kaç lira?

Genel belgelerde 1000 karakter yeminli çeviri ücreti 2021 İngilizce 20 TL, Fransızca 30 TL, Almanca 25 TL, Sözleşme, tıbbi, hukuki, teknik, ticari belgelerde yeminli tercüme fiyatı artmaktadır.

Sayfa başına yeminli çeviri ücreti karakter sayıları farklı olduğu için değişiklik gösterir.

Yeminli Tercüme Fiyatları Hesaplama?

Yazıyı yazdığınız Word sayfasının sol alt tarafında sözcük ve karakter sayımı yapan bir araç vardır. Yazılan metinde kaç sayfa, kaç sözcük, kaç karakter olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme Fiyatları 2021 ne kadar?

Noter yeminli tercüme fiyatları dillere göre değil belgenin karakter sayılarına göre değişiklik gösterir. Yeminli tercüme belgeleri noter yapılacak ise noterler tasdik ücreti her belgeden almaktadır. Noter yeminli tercüme belgelerini yarım veya tam sayfa olarak hesaplar. Noter yeminli tercüme fiyatları 2021 yarım sayfa 158-202 TL’dir.