Yeminli Tercüme Bürosu Ankara

YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU ANKARA

Yeminli Tercüme bürosu Ankara, birçok dilde ve birçok alanda tercüme işlemlerinin yürütüldüğü ofislerdir. Tercüme büroları; belirli bir proje ekibini, tercümanları, editörleri ve kontrolörleri bünyelerinde barındırmaktadır. Tercüme bürosu; müşteri taleplerine uygun dil ve uzmanlıklarda tercüman kadrosuna sahip olduğu takdirde, talepleri kolaylıkla yanıtlar ve kaliteli hizmet vermekte başarıyı rahatça yakalar.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Yeminli Tercüme Bürosu AnkaraBünyesinde bulunan yeminli tercüman kadrosu ile hizmet sunan bürolar yeminli tercüme bürosu olarak adlandırılmaktadır. Vize ve vatandaşlık işlemlerinde, çalışma ve oturma izni için, bankacılık işlemlerinde, yurt dışında eğitim ve sağlık hizmetlerinden yararlanabilmek için, mahkemelerde, evlilik işlemlerinde, tapuda, ticaret odalarında, ithalat – ihracat işlemlerinde, ortaklıklarda, yatırımlarda vb. resmi işlemlerde yeminli tercüme bürosuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Yeminli tercüme bürosu tarafından tercümesi tamamlanan evraklar resmi makamlarda güvenle kullanılmaktadır. Belge veya evrakın kullanılacak olan ülkeye, işleme veya resmi makama bağlı olarak noter onaylı tercüme hizmeti de yeminli tercüme bürolarınca karşılanmaktadır.

Yeminli tercüme bürosu, yeminli noterler tarafından kurulan ofislerdir. En az üniversite düzeyinde diploma sahibi olan kişiler, noter önünde yemin ederek yeminli tercüman olurlar ve bu kişilere yeminli tercüme ofisi tarafından iş imkanı sağlanır. Yeminli tercüme bürosu tarafından çevirisi yapılan evraklarda, yeminli tercümanın kaşesi ve imzası mevcuttur. Tercüme edilen belgenin teslim edileceği firmalar veya şahıslar hem yeminli hem de noter onaylı çeviri istemedikleri takdirde evraklar, yeminli tercüme bürosu tarafından basılan kaşeler ile de geçerlilik kazanmaktadırlar. Bu sayede kişiler noter parası ödemekten kurtuldukları gibi belgelerinin resmi anlamda geçerlilik kazanmasını da sağlamış olurlar.

Diploma yeminli tercüme, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme, mahkeme kararları yeminli tercüme, pasaport yeminli tercüme, imza sirküleri yeminli tercüme, nüfus cüzdanı yeminli tercüme, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme, boşanma kararı yeminli tercüme, faaliyet belgesi yeminli tercüme, oda kayıt sureti yeminli tercüme, evlilik cüzdanı yeminli tercüme, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme, tapu yeminli tercüme, patent yeminli tercüme, sözleşme yeminli tercüme, apostil yeminli tercüme, vekâletname yeminli tercüme, sağlık raporu yeminli tercüme, denklik belgesi yeminli tercüme gibi resmi evrakların tercümelerini yeminli Ankara Kızılay tercüme bürosu İnfoyed Tercüme olarak profesyonel yeminli tercüman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Yeminli tercüme bürosu ile çalışmanın birçok yararı vardır: Kurum olması nedeniyle mesai saatleri içinde daima muhatap bulabilirsiniz. Kaliteli hizmet alır ve evrakınız istediğiniz zamanda size teslim edilir. Güven ve gizlilik konusunda endişe duymazsınız. Fatura, tahsilat makbuzu gibi evraklar; hizmet aldığınıza dair belge niteliği taşır. Anlaşmazlık durumunda yasal haklarınızı arayabilirsiniz.

İster bireysel ister ticari pek çok sebeple tercüme talebinde bulunan kişiler ya da kurumlar her an kendilerine kısa sürede ulaşabilecekleri en yakın yeminli tercüme bürosu arayışına girerler. Yeminli tercüme ofisi seçiminde ulaşılabilirlik, hızlı sonuç alabilmek ve güvenilirlik en önemli kriterlerdir. Bu noktada yeminli Ankara tercüme ofisi İnfoyed tercüme olarak devreye giriyoruz ve  kaliteli hizmetlerimizle tüm çeviri taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Tercüme fiyatları; sayfa ve karakter sayısına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dikkat ve özen gerektiren bütün bu işler için Ankara yeminli çeviri ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak hizmetinize hazırız.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir. Ofisimize gelerek ya da belgenizi whatsapptan veya mail olarak göndererek online tercüme hizmeti de almanız mümkündür.

YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU ANKARA

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00