Erasmus Evrakları Tercüme

ERASMUS EVRAKLARI TERCÜME

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Erasmus Öğrenci Öğrenim Hareketliliği ile Türkiye’de örgün eğitim veren Erasmus Üniversite Beyannamesi sahibi bir yükseköğretim kurumunda okuyan öğrenciler, 1 akademik yıl içinde 1 veya 2 dönemliğine, değişim öğrencisi olarak yurt dışına gitmektedirler. Ülkemizde talebin fazla olmasının nedeni, erasmus programının amaçlarından birinin de üniversite mezunlarının iş dünyasında istihdam edilebilirliğini arttırmak ve güçlendirmek olmasıdır. Öğrenci Değişim Programı ile yurt dışına gidecek öğrencilerin Erasmus evraklarını işinin ehli yeminli tercümanlara tercüme ettirmeleri gerekmeketedir. Bunun en sağlıklı yolu da yeminli tercüme bürolarından hizmet almaktır. Yeminli tercüme Ankara bürosu olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız. 

Erasmus Evrakları Tercümesi Nedir?

            Bir Avrupa Birliği projesi olan erasmus programı, yükseköğretim kurumlarının birbirleri ile işbirliği ve kısa süreli öğrenci ve personel değişimi yapabilmeleri için karşılıksız mali destek sağlanan eğitim tasarısıdır. Bu program, yükseköğretim kurumları ile iş dünyası arasındaki ilişkilerin ve işbirliğinin arttırılmasını da teşvik etmektedir. Erasmus programıyla yurt dışına gidecek öğrencilerin gerekli evrakları, ilgili ülkenin diline tercüme ettirmelerine erasmus evrakları tercümesi denilmektedir.


Erasmus Evrakları Tercümesi Nereden Alınır?

            Erasmus ; Avrupa Birliği üyesi 27 ülkenin, AB’ye üye olmayıp Avrupa Ekonomik Alanı üyesi olan İzlanda, Lihtenştayn ve Norveç’in ayrıca Avrupa Birliği’ne aday ülkeler arasında yer alan Türkiye, Hırvatistan ile İsviçre yüksek öğretim kurumlarının istifadesine açık bir programdır. Bu da beraberinde kariyerinde bir Avrupa geçmişi bırakmak isteyen gençlerin Erasmus programına ilgi göstermesini sağlamıştır.

            Ülkemiz öğrencilerinin Erasmusa katılabilmeleri için başvuru dilekçesi, transkript belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil belgesi, üniversiteden alınan hibe belgesi, seyahat sağlık sigortası, taahhütname vb. evrakları gidilecek ülkenin diline tercüme ettirmeleri gerekmektedir. Bunun için de ilk olarak bir yeminli tercüme bürosuna giderek profesyonel yeminli tercüman ile görüşmek ve çeviri hizmeti almaları en doğrusudur. Erasmus evrakları önce yeminli tercüman tarafından çevrilir ve yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli erasmus evrakları tercümesi hazırlanmış olur. Yeminli tercümenin ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı erasmus evrakları tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı erasmus evrakları tercümesi de tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Erasmus Evrakları Tercüme Fiyatları

            Erasmus evrakları tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli erasmus evrakları tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı erasmus evrakları tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı erasmus evrakları tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine, sayfa sayısına ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli tercüme büroları Ankara Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

             Ankara Kızılay çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

ERASMUS EVRAKLARI YEMİNLİ TERCÜME 

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00