Araç Ruhsatı Tercümesi

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

ARAÇ RUHSATI TERCÜMESİ

             Araçların trafikteki durumlarına ve araca ait bütün bilgilere yer veren resmi kimlik belgesi, araç ruhsatı olarak adlandırılmaktadır. Araç ruhsatı tercümesi, çeşitli kurumlar tarafından talep edilebilen bir belgedir ve bu durumda tercüme bürolarından hizmet almak gerekmektedir. Araç ruhsatı, kapsamlı bir evrak olduğu için  mutlaka işinin ehli yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmelidir. Tercüme yapılırken araç ruhsatı üzerinde bulunan aracın markası, modeli, tipi, rengi, motorunun özellikleri, muayene tarihi, numarası  ayrıca araç sahibinin kimlik ve adres bilgileri eksiksiz ve doğru olarak tercüme edilmelidir. Araç ruhsatı çevirisinde kesinlikle resmi bir dil kullanmak ve samimiyetten uzak durmak gerekmektedir. Evrak %100 teknik bilgiden oluşmalıdır. Ankara Kızılay tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Araç Ruhsatı Tercümesi Nedir?

Aracın özelliklerini, muayene bilgilerini ve kime ait olduğunu gösteren belgeye araç ruhsatı denmektedir. Araç ruhsatı, resmi bir belgedir ve her araçta olması gereken evraklar arasındadır. Araç alım satımlarında veya güvenlik kontrollerinde talep edilen belgelerdendir. Araç ruhsatının alındığı ülkenin resmi dilinden yabancı bir dile çevrilmesine araç ruhsatı tercümesi denir.

 Araç Ruhsatı Tercümesi Nereden Alınır?

Araç ruhsatı, sürücüye ait ise sınır geçişlerinde ibraz edilmesi gereken belgelerden biridir. Araç başka birinin ya da şirket üzerine kayıtlıysa noterden alınan yurt dışı araç vekaletnamesi ile seyahat gerçekleştirilebilir. Herhangi bir aksilikle karşılaşmamak için ruhsatın tercümesini yaptırıp yola çıkmak en doğrusudur. Özellikle yurt dışına çıkış veya yerleşme söz konusu olduğu zaman araç ruhsatı çevirisi hizmeti almak kaçınılmaz olmaktadır. Araç ruhsatının gerekli prosedürlere uygun olarak istenilen dile çevrilmesi çok önemlidir. Bu konuda destek alabilmek için muhakkak bir yeminli tercüme bürosuna gidip profesyonel yeminli çevirmenler ile görüşmek ve çeviri hizmeti almak gerekmektedir. Araç ruhsatı ilk olarak yeminli tercüman tarafından çevrilir ve yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli araç ruhsatı tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı araç ruhsatı tercümesi yapılmış olur. Gerekmesi halinde son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı araç ruhsatı tercümesi de tamamlanmış olur. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Araç Ruhsatı Tercümesi Fiyatları

            Araç ruhsatı tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli araç ruhsatı tercüme fiyatları ne kadar? Noter onaylı araç ruhsatı tercüme fiyatları ne kadar?  Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle  Ankara yeminli tercüme büroları şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

             Ankara tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Araç Ruhsatı Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00