Yeminli Çeviri

Çeviriyi yapan tercümanın noterden yemin zaptı olması ve ıslak imzalı ve tercüme bürosunun kaşesi belge üzerinde bulunmalıdır. Bu belgeye yeminli çeviri ( yeminli tercüme ) adı verilir.

Yeminli çeviri nerelerde kullanılır?

Resmi kurum ve kuruluşlarda belgelerin yeminli çeviriyi (yeminli tercümeyi) ve noter onayını şart koşmaktadır. Örnek olarak şu kurumları sayabiliriz.

Hangi belgelere yeminli çeviri yapılır?

Yeminli ÇeviriPasaport, Vekaletname, Adli Sicil kaydı, İkametgâh belgesi, Taahhütname, Nüfus kayıt örneği, Vergi levhası, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, İmza sirküleri, Ticaret sicil gazetesi, Vergi levhası, Kimlik, Askerlik terhis belgesi, Ehliyet, Formül A doğum belgesi, Sözleşmeler, Formül B evlilik belgesi, tapu, Diploma, Transkript, Formül C ölüm belgesi, Banka Hesapları, Doktor raporu, Geçici mezuniyet belgesi, TOEFL belgesi, Öğrenci belgesi, Uluslararası sertifikalar….

Yeminli çeviri belgelerinde mutlaka yeminli tercüman imzası ve tercüme bürosu kaşesi istenir.

Yeminli Çeviri Nasıl Yapılır?

*Belgeler e-mail veya whatsapp ile şirketimiz infoyed@gmail.com adresine gönderilir,

*Çeviri fiyatı müşteriye gönderilir.

*Müşteri çeviri fiyatını onaylar, Çeviriye başlanır.

* e-mail, whatsapp, ve kargo ile yeminli çeviri belgeleri teslim edilir.

Yeminli Çeviri Dilleri

İngilizce, İspanyolca, Almanca, Arapça, İtalyanca, Japonca, Kırgızca, Çekçe, Çince, Korece, Makedonca, Moldovca, Moğolca, Arnavutça, Azerice, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Ermenice, Farsça, Fince, Fransızca, Gürcüce, Romence, Rusça, Slovakça, Slovence, Türkmence, Hintçe, İbranice, İsveççe, Ukraynaca, Yunanca Latince, Lehçe, Boşnakça, Bulgarca, Macarca, Danca, Felemenkçe…İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. 160 dilde yeminli çeviri hizmeti sunmaktadır.

Yeminli tercüman kime denir? (yeminli çevirmen kime denir?)

Türkiye’de (yurtdışında) yabancı dilde eğitim alan kişiler diploma ile notere yeminli tercüman olmak için başvuru yapabilirler. Noter uygun görürse noter zaptını bu kişiye imzalatır. Bu kişiye noter yeminli tercüman (noter yeminli çevirmen) denir.

Yeminli Çeviri Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor? (Yeminli Tercüme Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?)

İhtiyacınız olan belge resmi kurumlara verilecek ise yeminli çeviri ve noter tasdiki yapılmalıdır.

* Yeminli çeviri fiyatları (yeminli tercüme fiyatları) belgenin karakter sayısına göre hesaplanır.

* Yeminli çeviri fiyatları (yeminli tercüme ücretleri belgenin çeviri diline göre hesaplanır.

* Belge Noter tasdikli, Apostilli veya Konsolosluk Onaylı ise farklılık gösterir. Şirketimiz sizin adınıza bu işlemleri takip etmektedir.

* Yeminli tercüme ücreti (yeminli çeviri ücreti) için şirketimizi 0312 4192099 telefonu arayabilir ya da infoyed@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Yeminli Çeviri Konuları

Teknik, tıp, medikal, ticari, hukuk, kitap, sanat, belgesel, akademik…., gibi bir çok alanda yeminli çeviri hizmeti sunmaktayız.

Yeminli Çevirmenlik Hizmeti

İnfoyed Yeminli Tercüme Bürosu, Tapu, noter, hastane, nikah ve adliyelerde de yeminli çevirmenlerimiz ile sözlü ve simültane çeviri hizmetini vermekteyiz.

Yeminli Çeviri Bürosu – Yeminli Çeviri Hizmetleri

İnfoyed Yeminli Çeviri Bürosu 160 dilde yeminli çeviri hizmeti ankara tercüme olarak hizmet vermektedir.