Ankara Medikal Tercüme

Tıbbi ve medikal cihazların kullanım kılavuzlarının tercümeleri yapılması gerekir. Sağlık sektöründe medikal alanında yapılan tercümedir.

Dâhiliye, genel cerrahi, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, ortopedi, anestezi, kardiyoloji, endoskopi, toksitoloji, patoloji gibi tıp ve eczacılık alanında kullanılan medikal aletlerin ve medikal cihazların kurulum ve bakım kullanma kılavuzlarının tercümesi yapılmaktadır.

Doktor raporları, reçeteler, teşhis ve tedavi belgeler, medikal araçların patent çevirileri, medikal cihazların broşürleri, medikal makaleler ve araştırma yazıları, medikal araç gereçlerin kullanım kılavuzları… Ankara medikal tercüme hizmeti verilir.

Konusunda uzman ve tecrübeli eczacı / doktor tercüman kadrosu ile dünya dillerinde Ankara medikal tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ankara Medikal Tercüme Nasıl Yapılır?

Medikal ve eczacılık sektöründeki prospektüsler, kullanım kılavuzları, medikal alanındaki bilimsel makaleler konusunda uzman tıp doktorları, eczacılar tarafından Ankara medikal tercüme hizmeti verilir.

Ankara Medikal Tercüme Fiyatları Nedir?

Medikal metnin karakter sayısına göre Ankara medikal tercüme fiyatları hesaplanır. Medikal tercüme fiyatları dillere göre de değişiklik göstermektedir.

Ankara Medikal Tercüme Dilleri

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, İtalyanca, Çince, Japonca, Azerice, Bulgarca, Felemenkçe, Kazakça, Ukraynaca, Flamanca, İsveç, Norveç, Romence, Macarca… Dillerinde medikal tercüme hizmeti verilir.

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde medikal tercüme hizmeti verilir.