Ankara Tercüme Bürosu

Amacımız: Müşterilerimize doğru, kaliteli, hızlı ve ekonomik tercüme hizmeti vermektir. İNFOYED TERCÜME LTD.ŞTİ. deneyimli ve uzman tercüme kadrosu ile tüm dillerde tercüme-çeviri hizmeti verilmektedir.

İngilizce günümüzün en çok kullanan uluslararası bir dildir.  İNFOYED TERCÜME LTD.ŞTİ. deneyimli ve uzman noter yeminli tercüman kadrosu ile aşağıda belirtilen alanlarda İngilizce – Almanca – Fransızca – Arapça – Rusça – Fransızca – Ukraynaca – Bulgarca – Macarca… Dillerinde tercüme hizmeti vermektedir.

Hukuki, Teknik, Ticari, Tıbbi, Medikal, Web Sitesi, Yazılı, Edebi, Akademik, Noter Onaylı, Sözlü, Simultane, Yeminli, Apostil, Kitap, Broşür, Finansal, Deşifre, Marka, Patent tercüme hizmeti verilmektedir.

Tercüme Belgeleri nasıl teslim edilir?

Tercümeler müşterilerimize e-posta, kargo ile gönderilir. Gelen e-mailler çok kısa sürede cevap verilir. Tercüme fiyatları ve teslim sürelerini en kısa zamanda müşterilerimize bildirilir.

Noter, apostil (tasdik şerhi) ve konsolosluk onayları şirketimizce yapılabilmektedir.

Ankara Yeminli Tercüme

Nüfus Cüzdan Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Evlilik Cüzdan Tercümesi, Sabıka Kaydı Tercümesi, Doktor Raporu Tercümesi, Araba Ruhsat Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Bonservis Tercümesi, Faaliyet Belgesi Tercümesi,  Resmi Gazete Tercümesi, Erasmus Belgeleri Tercümesi, Göçmenlik Belgeleri Tercümesi, Nüfus Cüzdan Suret Tercümesi, Gelir Tablosu Tercümesi… Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara yeminli tercüme hizmeti verilir.

Ankara Ardıl (Sözlü) Tercüme

Ticari kısa görüşmeler de tercih edilir. Herhangi bir ekipman kullanılmaz. Tercüman misafir konuşmacının söylediklerini hedef dile çeviri yapılabilir. Sözlü tercümanın konuyu çok iyi bilmesi gerekir. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara sözlü tercüme hizmeti verilmektedir.

Simultane Tercüme

Simültane tercüme, konferans, seminer, çok dilli toplantılarda özel kabin içinde bulunan simultane tercümanlar tarafından verilen eş zamanlı çeviri hizmetidir. Tercümanlar bu hizmeti verirken özel ses sistemleri ve ses yalıtımlı kabinleri kullanırlar. Tercümanlar kulaklık aracılığı ile konuşmacıyı dinlerken aynı anda mikrofon aracılığı ile çeviriyi gerçekleştirirler. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu,

Ankara Akademik Tercüme

Yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar, bilimsel makaleler gibi Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara akademik tercüme hizmeti verilmektedir.

Ankara Deşifre Tercüme

Konferans, seminer ve kongre gibi çok dilli organizasyonları ses kayıtlarının deşifre edilerek Word yazılı doküman haline getirilir. CD, VCD, DVD, VHS kasetleri kayıtların deşifre işlemleri yapılabilmektedir. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara deşifre tercüme hizmeti verilmektedir.

Ankara Hukuki Tercüme

Hukuki metinleri, boşanma kararları, kanun ve yönetmelikler, verasetname, mahkeme kararları, ihale dosyaları, hukuki yazışmalar, vekaletnameler, sözleşmeler, icra takip kararları, beyannameler, sözleşme, patent başvuruları, sözleşmeler, taahhütname… Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara hukuki tercüme hizmeti verilir.

Ankara Noter Tasdikli Tercüme

Noter yemin zaptı olan yeminli tercümanların yaptıkları tercüme belgeleri resmi kurumlara verilecek ise noter onayları yapılmalıdır. Pasaport, diploma, transkript, nüfus kağıt örneği…gibi belgeler noter tasdikleri yapılmalıdır. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara noter tasdikli tercüme hizmeti verilir.

Ankara Noter Yeminli Tercüme

Taahhütnameler, vekaletnameler, nüfus cüzdanı, ehliyet, alım satım sözleşmeleri, formül A doğum belgesi, formül B evlenme belgesi, formül C ölüm belgesi, şirket kuruluş evrakları mahkeme kararları, tutanaklar, boşanma kararları, sabıka kaydı gibi belgeler yeminli tercümanlar tercümeleri yapılır. Daha sonra noterde onayları yapılır. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara noter yeminli tercüme hizmeti verilir.

Ankara Teknik Tercüme

TSE belgesi, CE belgesi, İnşaat ve tekstil makineleri kullanım, bakım ve kurulum kılavuzları, katalog ve broşürleri, teknik belgeler, sertifikaları, otomotiv, mimarlık, tekstil, inşaat, çevre, kimya, endüstri, metalürji, gıda ekonomi alanlarında tün teknik metinler, sertifikalar ve şartnamelerin tercümeleri… Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara teknik tercüme hizmeti verilir.

Ankara Ticari Tercüme

Uluslararası sözleşmeler, distribütörlük, İhale dosyaları, kira sözleşmeleri, acentelik ve temsilcilik anlaşmaları, şirket evrakları, ticaret sicil gazetesi, Fatura, imza sirküleri, vergi levhası, Bilanço, İhale şartnamesi, Gelir tablosu, ATO belgesi, faaliyet belgesi, konşimento, şirket yönetim kararları, şirket kuruluş evrakları, bilançolar, patent, sertifikalar, sigorta, sözleşmeler tercümeleri…. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara ticari tercüme hizmeti verilir.

Ankara Tıbbi Tercüme

Tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, uzman doktor raporları, tıbbi ürün lisans ve patentleri, yurtdışı tıp araştırma ve makaleler, tip sertifikaları, tıp kitapçıkları, dahiliye, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, endoskopi, göz hastalıkları, halk sağlığı, kardiyoloji, hasta bilgileri, mikrobiyoloji, ortopedi, patoloji, klinik rapor, prospektüsler, türlü tıbbi belgeler, hastane şartnameler… Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara tıbbi tercüme hizmeti verilir.

Ankara Web Sitesi Tercümesi

Şirket internet siteleri ile şirket ürünlerini dünyaya tanıtabilirsiniz. Web sitesinin dünya dillerinde veya İngilizce yayınlanması tavsiye ederiz. Ürün satışlarını web sitelerini ile arıttırabilirsiniz. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara web sitesi tercüme hizmeti verilir.

Ankara Gümrük Tercümesi

Çeki Listesi Tercümesi, Ağırlık Listesi Tercümesi, Ekspertiz Tercümesi, Dioksin Sertifikası Tercümesi, Konşimento Tercümesi, Beyan Tercümesi, CE Kalite Belgesi Tercümesi, Satış Belgesi Tercümesi, Tescil Belgesi Tercümesi, Manifesto Tercümesi, İmalatçı Analiz Belgesi Tercümesi, İSO Belgesi Tercümesi, Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara gümrük tercümesi hizmeti verilir.

Ankara Finansal Tercüme

Banka yazışmaları, mali tablo, finansal raporlar, ekonomi haberleri, hesap cüzdanı, istatistik, her türlü banka evrakı, ekonomi verileri, finansal makaleler, bilanço hesapları, hesap ekstresi, bankacılık dokümanları, finansal bülten, ekonomi bülteni, ekonomi makaleleri…. Ankara Tercüme, Ankara Tercüme Bürosu, Ankara finansal tercüme hizmeti verilir.

Ankara Tercüme Bürosu Tercüme Dilleri          

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Ermenice, Estonca, Farsça, Fince, Gürcüce, Hintçe, Hollandaca, İbranice, İrlandaca, İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Kazakça, Kırgızca, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Moğolca, Moldovca, Norveçce, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Tatarca, Türkmence, Ukraynaca, Urduca, Yugoslavca, Yunanca… ..Dillerinde Ankara tercüme hizmeti verilir.       

Ankara Tercüme Fiyatları

Ankara tercüme fiyatları metnin içeriğine (teknik, hukuki, finansal, tıbbi, medikal…), göre değişiklik gösterir. Ankara tercüme fiyatları Ayrıca belgelerin uzunluğuna göre de değişiklik göstermektedir.

*Boşluksuz 1.000 karakter 1 (bir) sayfa olarak hesaplanmaktadır. Boşluksuz 1.000 karakterin altında olan işler 1 (bir) sayfa olarak kabul edilmektedir.
*100.000 karakterin (100 sayfa) üzerindeki çeviri işlerinizde indirim uygulanmaktadır.
*Tercüme ücretlerine KDV dâhil değildir.
*Noter Tasdikli çevirilerde tasdik ücreti müşteriye aittir (Noter, Valilik, Konsolosluk vs.).

Ankara Tercüme Bürosu Hizmetleri

Ankara Ardıl (Sözlü) Tercüme

Ankara Simultane Tercüme

Ankara Akademik Tercüme

Ankara Deşifre Tercüme

Ankara Hukuki Tercüme

Ankara Noter Tasdikli Tercüme

Ankara Noter Yeminli Tercüme

Ankara Teknik Tercüme

Ankara Ticari Tercüme

Ankara Tıbbi Tercüme

Ankara Web Sitesi Tercümesi

Ankara Yeminli Tercüme

Ankara Gümrük Tercümesi

Ankara Finansal Tercüme