Ankara Tercüme Fiyatları

 

Ankara tercüme fiyatları, değeri 492 sayılı harçlar kanunu gereği bir sayfa 12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 14-16 satır veya bir sayfa ( boşluksuz 1000 karakter, 140-160 sözcük) üzerinden fiyatlandırılır.

İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. Ankara tercüme fiyatları (Ankara çeviri fiyatları), çeviri yapılması istenen belgenin konusuna (ticari, tıbbi, hukuki, teknik, edebi v.b.) göre değişiklikler göstermektedir. Ayrıca çeviri dillerine göre de Ankara tercüme fiyatları değişmektedir.

Tercüme istediğiniz belgelerinizi bize whats app, e-mail, kargo veya posta yoluyla gönderdiğinizde en kısa sürede size tercüme fiyatları bildirilecektir.

1000 Karakter ve sözcük sayısının hesaplanması

Karakter nedir?

Yazılı belgelerdeki harf, nokta, virgül, soru işareti, ünlem işareti, parantez vb. her biri bir karakterdir. Bilgisayarda klavyenin her tuşuna bastığınızda bir karakter yazılmış olur.

1000 Karakter nedir?

12 punto yazı karakteri büyüklüğünde, 14-16 satır veya bir sayfa ( boşluksuz 1000 karakter, 140-160 sözcük) üzerinden Ankara tercüme fiyatları hesaplaması yapılır.

Sözcük nedir?

Yazılı belgelerdeki her kelimeye sözcük denir.

Ankara Tercüme Fiyatları Hesaplama (Ankara Çeviri Fiyatları Hesaplama)

Ankara tercüme fiyatları hesaplama hedef dil üzerinden 1 sayfa boşluksuz 1000 karakter olarak yapılır.

Tercüme fiyatları (Çeviri Fiyatları) hesaplama karakter ve sözcük sayımı sadece Microsoft Word Office belgelerine uygulanır. Excel, Power Point, pdf, jpg, gif vb. gibi dosyalardan oluşuyorsa karakter ve sözcük sayımı hesaplaması yapmanız mümkün değildir.

Ankara İNFOYED Tercüme Ltd. Şti bireysel ve kurumsal müşterilerine, noter yeminli tercümanları ile kalite garantili profesyonel tercüme hizmeti sunmaktır.