Ankara Yeminli Tercüme

Boşanma kararları, pasaport, doğum belgesi, nüfus kâğıt örneği, mahkeme kararları, diploma, transkript, doğum belgesi, aile nüfus kayıt örneği, İkametgah belgesi, ticari sözleşmeler, kimlik, evlenme belgesi, ehliyetler, yönetmelikler, ölüm belgesi, nüfus cüzdanları, verasetname, ehliyet, sabıka kaydı, şirket faaliyet raporları, muvafakatnameler, hukuki sözleşmeler, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, taahhütnameler, hukuki yazışmalar, patent belgeleri, vekaletnameler, hesap cüzdanı… Ankara yeminli tercüme hizmeti verilir.

Ankara Yeminli Tercüme Nasıl Yapılır?

Kamu kurumlarından alınan pasaport, nüfus kâğıt örneği, sabıka kaydı, diploma, transkript, mahkeme kararları… Yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır.  Notere yeterli derecede yabancı dili çok iyi bildiklerini belgeler ile ispat ettiklerinde noter de yeterli gördüğünde bu kişilere noter zaptı imzalatır. O dil ile yapılan tüm çevirileri noter onaylar. Bu kişilere yeminli tercüman denir.

Ankara Yeminli Tercüme Fiyatları Nedir?

Metnin karakter sayısına göre Ankara yeminli tercüme fiyatları hesaplanır. Yeminli tercüme fiyatları dillere göre de değişiklik göstermektedir.

Ankara Yeminli Tercüme Dilleri

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Farsça, İtalyanca, Çince, Japonca, Azerice, Bulgarca, Felemenkçe, Kazakça, Ukraynaca, Flamanca, İsveç, Norveç, Romence, Macarca… Dillerinde Ankara yeminli tercüme hizmeti verilir.

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde  yeminli tercüme hizmeti verilir.