Çalışma Belgesi Tercümesi

Çalışma Belgesi Tercümesi

Çalışma Belgesi Tercümesi Kişinin bu zamana kadar elde ettiği çalışma tecrübelerini ve pozisyonlarını gösterdiğinden çalışma belgesi çevirisinin, özenli ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çalışma belgesi çeviri isteyen birçok kişinin genelde yurt dışında çalışma ya da eğitim alma gibi nedenleri vardır.

Çalışma belgesi çevirisi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Yeminli Ankara Kızılay tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Çalışma Belgesi Tercümesi Nedir?

Çalışma belgesi; hem işçiyi hem de işvereni ilgilendiren, işçinin tecrübelerini gösteren, o iş yerinde ne kadar çalıştığını, ne iş yaptığını ve nelerle uğraştığını kanıtlayan bir belgedir. Bu belgenin çeşitli sebeplerle başka bir ülkenin diline çevrilmesine çalışma belgesi tercümesi denmektedir.

Çalışma Belgesi Tercümesi Nereden Alınır?

Çalışma belgesi bir işçinin işten ayrıldığında mutlaka alması gereken bir evraktır. Bu belge, işçinin karnesi yerine geçer ve bu sayede bir başka iş yerine rahatlıkla başvurma fırsatı bulur. Bir kişi yurt dışında çalışmak istediğinde ondan birtakım belgeler istenmektedir. Bunlardan biri de çalışma belgesidir. Bu belge olmadığı takdirde, kişi hangi alanda yetenekli olduğunu kanıtlayamadığı gibi herhangi bir alanda çalışma yapmasına da izin verilmeyecektir. Bu nedenle yurt dışına çıkmadan önce çalışma belgesi tercümesinin de yaptırılması gerekmektedir.

Çalışma belgesinde işçinin; T.C. kimlik numarası, adı soyadı, doğum tarihi, doğum yeri, görevi, işe başlama tarihi, işten çıkış tarihi, bölümü, işçinin işinin türü gibi bilgiler yer almaktadır. Çalışma belgesi tercüme edilirken bu verilerin tam ve doğru şekilde tercüme edilmesi gerekmektedir. Bunun için de işinin ehli yeminli tercümanlarla çalışmak en doğru karar olacaktır. Yeminli tercüme Ankara bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak yardımınıza hazırız.

Çalışma belgesi tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli çalışma belgesi tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı çalışma belgesi tercümesi yapılmış olur. Gerekmesi halinde son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı çalışma belgesi  tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli çeviri ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Çalışma belgesi Tercümesini Nerede kullanabilirim ?

Çalışma belgesi tercümesi vize evrak taleplerinde verilmek zorundadır. iş vizesi hariç noter olmasına gerek yoktur. İş vizesi başvurularınızda yeminli tercüme, Noter tasdik ve Apostil yapılmak zorundadır. Konsolosluğa göre değişiklik gösterdiği için hangi ülkeye gitmek istiyorsanız en doğru bilgiyi konsolosluk sitesinden öğrenebilirsiniz.

Çalışma Belgesi Tercümesi Fiyatları

Çalışma belgesi çeviri fiyatları ne kadar? Yeminli çalışma belgesi çevirisi fiyatları ne kadar? Noter onaylı çalışma belgesi çeviri fiyatları ne kadar? Apostil onaylı çalışma belgesi tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay tercüme bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Çalışma Belgesi Tercüme Hizmet verdiğimiz Diller

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00