Fatura Tercümesi

FATURA TERCÜMESİ

Fatura; alım satıma, işlem yapılan kuruma göre değişiklik gösteren, verilen hizmet veya yapılan iş karşılığında müşterinin ödemesi gereken tutarı gösteren ve zorunlu olarak düzenlenmesi gereken belgeye denir. Faturanın çeşitli nedenlerle başka bir ülkenin diline çevrilmesine fatura tercümesi denmektedir.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Fatura Tercümesi Nereden Alınır?

Fatura TercümesiFaturanın seri ve sıra numarası, faturanın düzenlenme tarihi, firma ticari unvanı, firma adresi, firmanın bağlı olduğu vergi dairesi ve numarası, müşterinin adı, ticaret unvanı, adresi, varsa vergi dairesi ve hesap numarası, hizmet veya ürünün adı, miktarı, fiyatı ve tutarı satış faturasında bulunması gereken bilgilerdir.

Fatura tercümesi çoğunlukla KOSGEB, Kalkınma Ajansları destekleri, Gümrük işlemleri, Yurt dışı giderlerin bilançolarda gösterilmesi sırasında talep edilmektedir. Fatura tercümesinin yeminli tercümesinin yapılması yeterlidir.

Fatura çevirisi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli fatura tercümesi hazırlanmış olur. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara yeminli tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Fatura Tercümesi    

Fatura, ticari işletmelerin cirosunu etkileyen bir evraktır. Ticari faaliyetlerde bulunan kişilerin fatura kesmesi zorunludur. Fatura kesmesi gerekenler; birinci ve ikinci sınıf tüccarlar, gelirlerini basit bir şekilde belirleyen mükellefler ve hesap tutması gereken çiftçilerdir.

Ticari fatura, uluslararası ticarette kullanılan en temel belgelerden biridir ve ihracatçı tarafından düzenlenmektedir. Faturanın uluslararası kullanıma uygun hale gelmesi için fatura tercümesinin yaptırılması şarttır. Resmi makamlar tarafından incelenmesi sebebiyle tercümesi yapılırken çok dikkat edilmeli, tercüme tam ve hatasız yapılmalıdır. Noter onaylı tercümeye gerek yoktur, sadece yeminli tercümesinin yapılması yeterlidir.

Fatura çevirisi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel yeminli çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara Kızılay yeminli tercümanlık bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

 

Fatura Tercümesi Fiyatları

Fatura tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli fatura tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçene

klerinden biriyle yeminli Ankara tercümanlık bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Fatura Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00