Formul A Doğum Belgesi Tercümesi

FORMUL A DOĞUM BELGESİ TERCÜMESİ

Formül A Doğum Belgesi Nedir?

Evlilik, eğitim, ticaret veya oturum alma gibi nedenlerle yurt dışına gidecek vatandaşların çeşitli şartları yerine getirme zorunlulukları vardır. Bu zorunlulukları yerine getirirken varlıklarını, kimliklerini, medeni durumlarını vs. gidecekleri ülkeye bazı belgelerle kanıtlamaları gerekmektedir. Bu belgelerden biri de resmi adı “Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Formül A  belgesi”  “doğum belgesi” “Formül A” ya da “Form A” adlarıyla bilinen belgedir. Uluslararası doğum belgesi, kişinin doğumuna dair bilgilerin uluslararası olarak geçerliliğini ispatlayan bir belgedir. Formül a belgesinde kişilerin doğdukları yer, doğum tarihleri, anne ve baba adı gibi kişisel bilgiler bulunmaktadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Formül A Doğum Belgesi Nereden Alınır?

 

Doğum belgesi formul a

İl nüfus müdürlüğü veya ilçe nüfus müdürlüğü “uluslararası doğum kayıt örneği formül a belgesi”ni almak için başvurulması gereken yerlerdir. Bu belge e devletten alınamadığı için nüfus müdürlüklerine gitmek şarttır. Yurt dışında bu belgeye ihtiyaç duyulduğunda ise konsolosluklardan temin edilebilmektedir. Uluslararası doğum belgesini alacak kişi 18 yaşından büyük ise kimlik kartıyla giderek kendisi alabilmekte ya da noter onaylı vekalet verdiği kişi aracılığıyla alabilmektedir. Kişi 18 yaşından küçükse “Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Formül A  belgesi” anne babası tarafından; anne-baba, vasi, kayyım bulunmaması halinde ise çocuğun büyükanne, büyükbaba veya reşit kardeşleri ya da çocuğu yanında bulunduranlar tarafından alınabilmektedir.

 

Formül A Doğum Belgesi Tercümesi

Formül a doğum belgesi; vatandaşlık işlemleri, evlilik, oturum izni, çalışma izni, vize vs. amacıyla hangi ülke tarafından talep ediliyorsa o ülkenin resmi diline çevrilmelidir. Aksi takdirde belge, götürüldüğü makam tarafından kabul edilemeyebilir. Formül a belgesini Türkçeden gidilecek ülkenin resmi diline çevirmek için formül a belgesi tercümesi yapan tercüme bürolarına gitmek gerekmektedir. Ankara tercüme bürosu olarak yeminli mütercim tercümanlarımızca formül a belgenizi titiz bir çalışmayla ve mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yapıp resmi işleriniz sekteye uğramadan size teslim etmekteyiz. Gerekmesi halinde formül a tercümesi belgesi; noter onaylı tercüme veya apostilli tercüme olarak da yapılabilmektedir.

Formül A Doğum Belgesi Tercüme Fiyatları Nedir?

Formül A doğum kayıt belgesi

 

Formül a doğum belgesi tercüme ve noter onay işlemleri için Ankara tercüme ofisimize şahsen gelmenize gerek kalmadan Türkiye’nin her

yerinden belgenizi Whatsapp, e-posta veya kargo ile tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir. İnfoyed tercüme olarak uzman tercüman kadromuzla tüm tercüme ve onay süreçlerini doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayarak belgenizi istediğiniz teslimat yöntemleriyle size ulaştırmaktayız. Formül a belgesinin tercüme fiyatı; belgenin tercüme edileceği dilin yaygın veya az kullanımına, sayfadaki karakter sayısına, sayfa sayısına, belgenin aciliyetine ve teslimat şekline göre değişiklik göstermektedir.

Formul A Doğum Belgesi Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00