Formul B Evlenme Belgesi Tercümesi

FORMUL B EVLENME BELGESİ TERCÜMESİ

Formül B Evlenme Belgesi Nedir?

Form B, Formul B ve Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği gibi adlarla bilinen “Evlenme Belgesi” kişinin evlilik tescil bilgilerini gösteren, yabancı bir makama verilmek üzere düzenlenen, çok dilli ve uluslararası bir belgedir. Yurt dışında kullanılacak bu belgenin amacı, kişinin herhangi bir ülkedeki evliliğini kanıtlamaktır. Formül b belgesinde kişilerin; T.C. kimlik numarası, evlenen kadın ve erkeğin adı ve soyadı, evlenme tarihi ve yeri, evlendikten sonraki soyadı, doğum yeri ve tarihi, nüfusa kayıtlı olduğu yer vs. bilgiler bulunmaktadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Formül B Evlenme Belgesi Nereden Alınır?

Formul b uluslararası evlenme belgesi” e devletten alınamadığı için kişiler, yaşadığı il ve ilçe nüfus müdürlüklerine giderek nüfus cüzdanlarıyla bu belgeyi talep edebilmektedirler. Kişi yurt dışında ise bulunduğu ülkedeki Türkiye konsolosluğuna+ başvurarak formul b belgesi alabilmektedir. Formul b belgesi almak isteyen kişiler, şahsen veya noter onaylı vekalet verdiği kişi aracılığı ile başvuru yapabilmektedirler. Başvurma şartları yurt dışındaki konsolosluklar için de aynıdır. Uluslararası evlenme kayıt örneğinin geçerlilik süresi 6 aydır.

Formül B Evlenme Belgesi Tercümesi

Formül b belgesi; İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça gibi dünyada en fazla konuşulan belirli dillerde hazırlanmaktadır. Formül b belgesinin hazırlandığı bu dillerden birini resmi dil olarak kullanmayan bir ülke işin içine girdiği zaman belge, o ülkenin diline tercüme edilmek zorundadır. Tercüme edilmezse ülkenin resmi makamları tarafından kabul edilmeyebilir. Bunun için de tercüme ofisine gidip belgeyi istenilen dile tercüme ettirmek gerekmektedir. Formül b belgesi, resmi makamlara verileceğinden titiz bir çalışmayla hatasız bir şekilde çevrilmelidir. Ankara tercüme bürosu olarak alanında yetkin mütercim tercümanlarımızla size yardıma hazırız. Gerekmesi halinde formül b belgesi tercümesini; noter onaylı tercüme veya apostilli tercüme olarak da yapabilmekteyiz.

Formül B Evlenme Belgesi Tercüme Fiyatları Nedir?

Formül b evlenme belgesi tercüme ve noter onay işlemleri için Ankara tercüme ofisimize şahsen gelmenize gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden belgenizi Whatsapp, e-posta veya kargo ile tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir. İnfoyed tercüme olarak uzman tercüman kadromuzla tüm tercüme ve onay süreçlerini doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayarak belgenizi istediğiniz teslimat yöntemleriyle size ulaştırmaktayız. Formül b belgesinin tercüme fiyatı; belgenin tercüme edileceği dilin yaygın veya az kullanımına, sayfadaki karakter sayısına, sayfa sayısına, belgenin aciliyetine ve teslimat şekline göre değişiklik göstermektedir.

Formul B Evlenme Belgesi Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00