Formül C Ölüm Belgesi Tercümesi

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Formül C Ölüm Belgesi Nedir?

Bir kişinin vefatına dair ölüm nedeni, ölüm yeri, ölüm tarihi ve saati; ölen kişinin kimlik numarası, doğum tarihi, cinsiyeti, medeni hali gibi ayrıntılı bilgilerin yer aldığı yabancı makamlara verilmek üzere düzenlenen, ölüm tescil bilgilerini gösteren çok dilli dokümana formül c uluslararası ölüm belgesi,  form c veya formül c belgesi denir. Formül c belgesi yurt dışında hayatını kaybetmiş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de hayatını kaybetmiş yabancılar için düzenlenmektedir.

Formül C Ölüm Belgesi Tercümesi

Formül c ölüm belgesi tercümesi; miras işleri, velayet işlemleri, cenaze nakil işlemleri, ölüm tescil işlemleri, vasiyet itirazı, hayat sigortası üzerinde hak iddiası ve bunların yanı sıra vefat eden kişinin hak veya yetki devirleri için  ilgili resmi kurumlar tarafından talep edilmektedir. Formül c ölüm belgesi tercümesi resmi kurumlara sunulacağı için mutlaka çeviri konusunda yetkin yeminli tercüman tarafından tercüme edilmelidir. Formül C ölüm belgesi tercümesi tek formatla çok dilli hazırlanmakla birlikte, dokümanı vereceğiniz ülkenin dilinde tercüme mevcut değilse belgenin, ilgili ülkenin diline tercüme edilmesi gerekmektedir. Ankara tercüme bürosu olarak Formül C tercümesinin gerekli onay süreçlerini, noter onaylı çeviri hizmetini titizlikle ve doğru bir şekilde yapan uzman kadromuzla size hizmet etmeye hazırız. Formül c ölüm belgesi tercümesi; noter onaylı tercüme veya gerekmesi halinde apostilli tercüme olarak da yapılabilmektedir.

Formül C Ölüm Belgesi Nereden Alınır?

Formül c belgesini almak için merhumun yakınlarının Türkiye’de il ve ilçe nüfus müdürlüklerine ya da yurt dışında ise Türk konsolosluklarına başvurmaları gerekmektedir. Bu belge e devletten alınamadığı için nüfus müdürlüklerine ya da konsolosluklara gitmek şarttır.

Formül C Belgesi Tercüme Fiyatları Nedir?

Formül c ölüm belgesi tercüme ve noter onay işlemleri için Ankara tercüme ofisimize şahsen gelmenize gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden belgenizi Whatsapp, e-posta veya kargo ile tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir. İnfoyed tercüme olarak uzman tercüman kadromuzla tüm tercüme ve onay süreçlerini doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayarak belgenizi istediğiniz teslimat yöntemleriyle size ulaştırmaktayız. Formül c belgesinin tercüme fiyatı; belgenin tercüme edileceği dilin yaygın veya az kullanımına, sayfadaki karakter sayısına, sayfa sayısına, belgenin aciliyetine ve teslimat şekline göre değişiklik göstermektedir.

Formül C Ölüm Belgesi Tercümesi Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00