Gıda Üretim İzin Belgesi Tercümesi

GIDA ÜRETİM İZİN BELGESİ TERCÜMESİ

 Gıda Üretim İzin Belgesi Tercümesi Nedir?

Gıda üretim izin belgesi; gıda üretimi yapan işletmelerin, imal edecekleri bileşimleri ve markaları, farklı her bir ürünü tescil ettirerek almak zorunda oldukları belgedir. Bu belgenin herhangi bir nedenle başka bir dile çevrilmesine gıda üretim izin belgesi tercümesi denir.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Gıda Üretim İzin Belgesi Tercümesi Nereden Alınır?

Gıda üretim izin belgeleri; üzerinde yazılı olan gerçek ve tüzel kişiler, markalar, adres ve faaliyet konusu çerçevesinde üretilen ürünler için geçerlidir. Bunlardan herhangi birinin değişmesi durumunda belge geçerliliğini kaybetmektedir.

Gıda üretim izin belgesi; gıda maddelerini, gıda katkı maddelerini ve gıda ile temasta bulunan materyal ve ambalaj maddelerini üreten iş yerleri için zorunlu bir belgedir. Gıda sektöründeki firmalar; gıda sicil kaydı yaptırmalı, gıda sicil numarası almalı ve ürettikleri ürünlerin bileşiminde bulunan maddeleri tescil ettirerek üretim izni almalılardır.

İthal ettiği ürünlerin içeriğini hem insan sağlığı açısından hem de dini hassasiyetleri sebebiyle görmek isteyen ülkeler, üretici ülkeden gıda üretim izin belgesi talep edebilirler. Bu durumda gıda üretim izin belgesi tercümesi yaptırmak gerekmektedir. Gıda üretim izin belgesi tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli gıda üretim izin belgesi tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı gıda üretim izin belgesi tercümesi yapılmış olur. Son olarak gerekmesi halinde kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı gıda üretim izin belgesi tercümesi tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Gıda Üretim İzin Belgesi Tercümesi

Gıda üretim izin belgesi; gıdaların üretilmesi ve tüketilmesi aşamasında kontrol edilmesini sağlayan, genelge kapsamında yer alan ürün gruplarını imal eden iş yerlerinin, imalata başlamadan önce, üretimini yapacakları gıdaların bütün mamullerini bakanlığa kaydettirerek aldıkları zorunlu bir evraktır.

Gıda maddesi almak isteyen ülkeler, ürünlerde insan sağlığına zararlı herhangi bir katkı maddesi bulunup bulunmadığını öğrenmek için gıda üretim izin belgesini görmek isteyebilirler. Bu durumda gıda üretim izin belgesi tercümesi yaptırmak gerekmektedir. Gıda üretim izin belgesi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Gıda Üretim İzin Belgesi Tercümesi Fiyatları

Gıda üretim izin belgesi tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli gıda üretim izin belgesi tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı gıda üretim izin belgesi tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı gıda üretim izin belgesi tercümesi fiyatları ne kadar?  Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 Ankara Kızılay yeminli tercümanlık ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Gıda Üretim İzin Belgesi  Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00