İmza Sirküsü Tercümesi

İMZA SİRKÜSÜ TERCÜMESİ

İmza sirküsü tercümesi, yurt dışıyla ticaret yapıldığında firmaların çeşitli işlemlerini gerçekleştirebilmek adına kişilere verdikleri yetkileri beyan eder ve işletme adına yapılacak faaliyetler sırasında istenir. Resmî belge tercümesi hizmetlerinden biri olan  imza sirküsü tercümesi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır.  Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

İmza sirküsünde tüzel kişiye ait; adres, unvan, ticaret sicil no. bilgileri ve kurumu temsil eden yetkili kişinin; kurum içindeki unvanı, yetki alanları, nüfus bilgileri ve imza örnekleri bulunmaktadır. İmza sirkülerindeki imzalar yasal bir değere sahiptir.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

 İmza Sirküsü Tercümesi Nedir?

İmza sirküsü, belgelerde sahtecilik yapılmasının önüne geçmek amacıyla tüzel kişiler tarafından notere yapılan başvuru üzerine kurumun veya  kuruluşun temsilcisine ait imza örneklerinin yer aldığı belgeye denir. Bu belgenin herhangi bir sebeple başka bir ülkenin diline çevrilmesine imza sirküsü tercümesi denir.

 İmza Sirküsü Tercümesi Nereden Alınır?

İmza sirküsü tercümesi; kurumların vize, seyahat, ortaklık, şirket kuruluşu, yatırım gibi yurt dışı işlemleri için gerekli olmaktadır. İmza sirküleri resmi değer taşır ve firmaların çeşitli dolandırıcılıklar karşısında kendini güvenceye aldığı bir belgedir. Sahte imza ya da belgede sahtecilik gibi çeşitli yasa dışı hareketler imza sirküleri sayesinde önlenebilmektedir.

İmza sirküsü tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli imza sirküsü tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı imza sirküsü tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı imza sirküsü tercümesi tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

İmza Sirküsü Tercümesi Fiyatları

İmza sirküsü tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli imza sirküsü tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı imza sirküsü tercümesi fiyatları ne kadar?  Apostil onaylı imza sirküsü tercümesi ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle  Ankara Kızılay yeminli tercüme büroları şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara Kızılay tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

İmza Sirküsü Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00