Kimlik Nüfus Kağıdı Tercümesi

KİMLİK NÜFUS KAĞIDI TERCÜMESİ

Türkiye’de kimlik kartı: T.C. vatandaşı olunduğunun kanıtlanmasında, tapu işlemlerinde, hastanede muayene olmada, kargo işlemlerinde, banka işlemlerinde, telefon hattı alma işlemlerinde, işe giriş-çıkış işlemlerinde, yurt içi ve yurt dışı yolculuklarında bilet alım işlemlerinde, ev ve araç alım-satım işlemlerinde, noter işlemlerinde vb. resmi işlemlerde gerekli olmaktadır. Ülke dışında ise okul kayıtlarında, vize işlemlerinde, yurt dışı bağlantılı şirket işlemlerinde, yurt dışında resmi makamlarla gerçekleştirilen yazışmalarda vs. kimlik nüfus kağıdı tercümesi beyan etmek zorunludur.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Kimlik Nüfus Kağıdı Tercümesi Nedir?

Kimlik; kişinin doğduğu günden öldüğü güne kadar sahip olduğu adının, soyadının, kimlik numarasının, anne ve baba adının, doğduğu ülke ve şehrin vb. bilgilerin yer aldığı insanın varlığını kanıtlayan belgedir. Nüfus kağıdı tercümesi ise kişinin doğdu ülkenin resmi diliyle yazılan kimliğinin herhangi bir amaç için gideceği başka ülkenin diline çevrilmesine denir.

Kimlik Nüfus Kağıdı Tercümesi Nereden Alınır?

Kimlik kartları hem yurt dışında hem de yurt içinde resmi işlemlerde en çok istenen belgedir. Özellikle yurt dışına çıkmak için yapılacak işlemlerde yani vize başvurularında, çalışma izni almada, oturma izni ve eğitim taleplerinde, yurt dışı alım-satım işlemlerinde nüfus cüzdanı tercümesi istenmektedir. Bunun için bir yeminli tercüme bürosuna gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli kimlik tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri kimlik noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı kimlik tercümesi yapılmış olur. Kimlik resmi bir belge olduğu için son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı kimlik tercümesi de tamamlanmış olur. Tüm bu titizlik isteyen işler için de çeviri bürolarına gitmek ve profesyonel tercümanlarla çalışmak gerekmektedir. Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.       

Nüfus Kağıdı Tercümesi Fiyatları

Nüfus Kağıdı tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli Nüfus Kağıdı tercüme fiyatları ne kadar? Noter onaylı Nüfus Kağıdı tercüme fiyatları ne kadar?  Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle  yeminli tercüme büroları Ankara şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Kimlik Nüfus Kağıdı Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00