Lise Diploması Tercümesi

LİSE DİPLOMASI TERCÜMESİ

 Lise diploma tercümesi hizmetini, Ankara çeviri büromuzda uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak yapmaktayız. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercüme, noter onayına sunulmakta, noter onayı alındıktan sonra noter yeminli diploma tercümesi tamamlanmaktadır. Noter onayını alan diplomanın apostil işlemlerini de sorunsuzca yapmaktayız. Çeviri ofisimizde lise diploma tercümesi, yeminli tercümanlarımız tarafından 2 nüsha halinde yapılmakta ve biri diploma tercümesi isteyen kişide, diğeri de noterde saklanmaktadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Lise Diploması Tercümesi Nedir?

Lise eğitimi, geleceği şekillendiren üniversite eğitiminin bir adım öncesidir. Hem düşünce ve bakış açısını değiştirmek hem de yaşamda bağımsız bir birey olarak var olabilmek isteyen gençler, lise hayatını ve dolayısıyla lise eğitimini son derece önemsemektedirler. Liseden belli bir başarıyla mezun olup lise diplomalarıyla üniversite yollarına düşmek isteyen gençler, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki üniversiteler arasından kendilerince en iyi seçimi yapıp düşlerindeki mesleğe kavuşabilmek için sabırsızlanmaktadırlar. Tabii ki hayallerine kavuşabilmeleri için de lise diploması almaları şarttır.Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen Türk vatandaşları, yurt dışındaki üniversitelerin bazılarına sadece lise diplomasıyla kayıt yaptırabilmektedirler. Bu kaydın yapılabilmesi için de diplomanın o ülkenin diline tercüme edilmesi gerekmektedir. Yurt dışında üniversiteye başlayacak Türk vatandaşlarının ya da yurt dışındaki bir liseden mezun olup Türkiye’ye kesin dönüş yaparak burada üniversite okumak isteyenlerin lise diploması tercümesi yaptırmaktadırlar. Lise diploması tercümesi denildiğinde ise akla şu gelmektedir: Diplomanın alındığı ve hazırlandığı mevcut dilden, üniversite okumak istenilen ülkenin diline tercüme edilmesi.

 Lise Diploması Tercümesi Nereden Alınır?

Yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye’de eğitimlerine devam edebilmeleri için diplomaları, çoğunlukla Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından denklik işlemleri adına noter onaylı diploma tercümesi olarak talep edilmektedir. Türk öğrencilerin yurt dışında eğitimlerine devam edebilmeleri için de yeminli noter onaylı diploma tercümesi ve apostil onaylı diploma tercümesi yaptırmaları gerekmektedir. Bu işlemleri yaptırmak için tercüme bürolarına gitmeniz gerekmektedir. Diploma çeviri hizmeti verilirken; diplomanın üzerinde yazılı bulunan ad, soyad, okul numarası, diploma derecesi vb.  hiçbir bilgide hata yapılmaması gerekmektedir.  Diplomada yer alan bilgilerde herhangi bir kısaltmaya gidilmemeli, diploma tam ve doğru olarak çevrilmelidir. Üniversite eğitiminin bir önceki basamağı olan lise eğitimine sorunsuzca kayıt yaptırabilmeniz için Ankara çeviri bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte yanınızdayız.

Lise Diploması Tercümesi Fiyatları?

Lise diploması tercüme fiyatları ne kadar? Lise diploması yeminli tercüme fiyatları ne kadar? Lise diploması noter onaylı tercüme fiyatları ne kadar?  Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle Ankara tercüme büroları Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara yeminli tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Lise Diploması Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00