Ortaokul Diploma Tercüme

ORTAOKUL DİPLOMASI TERCÜME

Ortaokul diploma tercüme, Ankara tercüme ofisimizde uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak yapılmaktayız. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercüme, noter onayına sunulmakta, noter onayı alındıktan sonra noter yeminli diploma tercümesi tamamlanmaktadır. Noter onayını alan diplomanın apostil işlemlerini de sorunsuzca yapmaktayız. Çeviri ofisimizde ortaokul diploma tercümesi, yeminli tercümanlarımız tarafından 2 nüsha halinde yapılmakta ve biri diploma tercümesi isteyen kişide, diğeri de noterde saklanmaktadır.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Ortaokul Diploması Nedir?

TDK’nin tanımına göre diploma: Bir kimseye herhangi bir okulu veya öğrenim programını başarıyla tamamladığını, bir derece veya unvanı kullanmaya hak kazandığını, bir iş, sanat veya meslek dalında çalışabilme yetkisi elde ettiğini belirtmek için bir öğretim kurumu tarafından düzenlenip verilen resmî belge, icazetname, şehadetname. Eğitimin tamamlanmasının ardından alınan bu belge, daha ileri bir eğitim almak ya da  iş hayatına atılmak için şarttır. Ortaokul diploması tercümesi, diplomanın hazırlandığı mevcut dilden yabancı bir dile tercümesi demektir. Yurt dışında liseye başlayacak Türk vatandaşlarının ya da yurt dışındaki bir ortaokuldan mezun olup Türkiye’ye kesin dönüş yapanların ortaokul diploması tercümesi yaptırmaları bir üst kademe olan lise eğitimi için şarttır.

 Ortaokul Diploması Nereden Alınır?

Yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye’de eğitimlerine devam edebilmeleri için diplomaları, çoğunlukla Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından denklik işlemleri adına noter onaylı diploma tercümesi olarak talep edilmektedir. Türk öğrencilerin yurt dışında eğitimlerine devam edebilmeleri için de yeminli noter onaylı diploma tercümesi ve apostil onaylı diploma tercümesi yaptırmaları gerekmektedir. Bu işlemleri yaptırmak için tercüme bürolarına gitmeniz gerekmektedir. Diploma çeviri hizmeti verilirken; diplomanın üzerinde yazılı bulunan hiçbir bilgide hata yapılmaması gerekmektedir.  Diplomada yer alan bilgilerde herhangi bir kısaltmaya gidilmemeli, diploma tam ve doğru olarak çevrilmelidir. Üniversite eğitiminin bir önceki basamağı olan lise eğitimine sorunsuzca kayıt yaptırabilmeniz için Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte yanınızdayız.

           

Ortaokul Diploma Tercüme Fiyatları?

Ortaokul diploması tercüme fiyatları ne kadar? Ortaokul diploması yeminli tercüme fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle Ankara tercüme büroları Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara yeminli tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Diploma Noter Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00