Pasaport Tercüme

PASAPORT TERCÜME

Pasaport tercüme, Ankara tercüme büromuzda uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak yapmaktayız. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan pasaport tercümesi, noter onayına sunulmakta, noter onayı alındıktan sonra noter yeminli pasaport tercümesi tamamlanmaktadır. Noter onayını alan sonuç belgesinin son olarak apostil işlemlerini sorunsuz olarak bitirmekteyiz.

Oturma ve çalışma izni almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlardan, gittikleri ülkede hastane ve sağlık kuruluşlarında tedavi gören yabancı ülke vatandaşlarından, ticaret ya da çalışma amacı ile yurt dışına çıkacaklardan, yabancı ülkelerin vatandaşları ile evlenmek isteyenlerden, yurt dışına eğitim amacı ile gideceklerden, Türkiye’de ya da başka bir ülkede vekalet vereceklerden, başka bir ülkede gayrimenkul satın almak isteyen yabancı ülkelerin vatandaşlarından, yurt dışındaki çeşitli kurum ve kuruluşlara resmi başvuru yapacaklardan pasaport tercümesi istenmektedir.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Pasaport Nedir?

Pasaport; bir ülkenin kanunlarınca belirlenmiş yetkili makamların tasdiklediği, ülke sınırları dışına çıkmak amacıyla kullanılan kimlik bilgilerinin yer aldığı belgedir. Pasaport, yurt dışına çıkıldığında kişinin nüfus belgesini geçersiz kılıp asıl kıymetli evrak yerine geçmektedir. Pasaportun, alındığı ülkenin resmi dilinden başka bir dile çevrilmesine pasaport tercümesi denmektedir.

Pasaport Nereden Alınır?

Yurt dışıyla eğitimden sağlığa, turizmden ticarete birçok alanda bağlantıya girildiğinde yeminli noter onaylı pasaport tercümesi , noter onaylı pasaport tercümesi  bunun yanı sıra apostil onaylı pasaport tercümesi yaptırmak gerekmektedir. Pasaport tercümesi hizmeti verilirken; belgenin üzerinde yazılı bulunan ad, soyad, kimlik numarası vs. hiçbir bilgide hata yapılmamalı; belge tam ve doğru olarak çevrilmelidir. Tüm bu titizlik isteyen işler için de tercümanlık bürolarına gitmek ve profesyonel tercümanlarla çalışmak gerekmektedir.  Ankara çeviri bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Pasaport Tercümesi Fiyatları

Pasaport tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli pasaport tercüme fiyatları ne kadar? Noter onaylı pasaport tercüme fiyatları ne kadar?  Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle tercüme büroları Ankara Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Tercüme Ankara bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Fatura Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00