SGK Hizmet Dökümü Tercümesi

SGK HİZMET DÖKÜMÜ TERCÜMESİ

SGK Hizmet Dökümü Tercümesi, Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanların haklarının güvencesi ve emeklilik durumlarının takibi gibi işlemleri yürütmek için birçok çalışma yapmaktadır. Önceki sistemde farklı dallara ayrılan sigorta işlemleri SGK’nin kurulması ile tek bir çatı altında toplanmıştır. Yurt dışında çalışmak veya orada iş kurmak isteyen kişilerden istenebilen bir belgedir. Şahısların Türkiye’de sigortalı olarak çalıştıkları sürelerin dokümanı olan bu tür evraklar, yurt dışında kurumlar tarafından talep edildiğinde beyan edilmesi gerekmektedir.

Resmî belge tercümesi hizmetlerinden biri olan SGK hizmet dökümü tercümesi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel yeminli çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

SGK Hizmet Dökümü Nedir?

SGK’ye bağlı olan kişilerin temel sigorta bilgilerini, bir işe giriş ve çıkış tarihini, sigortalı olarak kaç gün çalıştığını, sigortalı olduğu dönemdeki hizmetlerini, hangi aylarda ne kadar prim yatırdığını, çalıştığı şirketin unvanını belirten belgeye SGK hizmet dökümü denir.

SGK Hizmet Dökümü Nereden Alınır?

SGK hizmet dökümü; 4A, 4B, 4C olarak sigorta ve prim bilgilerini barındıran bir belgedir. SGK hizmet dökümü, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumuna gidilerek veya internet üzerinden e-Devlet sistemi üzerinden alınabilmektedir. SGK hizmet dökümü tercümesine, yabancı bir ülkede iş kurmak veya oraya yerleşmek için yapılan müracaatlarda ihtiyaç duyulmaktadır.

SGK hizmet dökümü tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli SGK hizmet dökümü tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı SGK hizmet dökümü tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı SGK hizmet dökümü tercümesi tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara Kızılay tercüme bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız. 

SGK Hizmet Dökümü Tercümesi Fiyatları

SGK hizmet dökümü Yeminli  tercümesi fiyatları ne kadar? SGK hizmet dökümü Yeminli tercümesi fiyatları ne kadar? Noter onaylı SGK hizmet dökümü Yeminli  tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı SGK hizmet dökümü tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara tercüme büroları Kızılay şubelerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

SGK Hizmet Dökümü Yeminli Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00