Şirket Kuruluş Evrakları Tercümesi

ŞİRKET KURULUŞ EVRAKLARI TERCÜMESİ

 Şirket Kuruluş Evrakları Tercümesi, Vatandaşlarımız Türkiye’den farklı ülkelerde çeşitli yatırımlar yaparak şirketler kurmaktadırlar. Yabancı yatırımcılar da ülkemizde kendilerine para kazandırabilecek alanları keşfederek yerli yatırımcılarla şirket açmaktadırlar. Her iki durumda da kişilerin şirketlerini kurabilmeleri için ülkemizde veya şirketlerini kuracakları ülkedeki şirket kuruluş evraklarını, tercüme ettirmeleri gerekmektedir.

Yabancı uyruklu kişilerin, resmi kurumlarda yapılacak tüm işlemleri sırasında pasaportlarının orijinali ile noter onaylı pasaport tercümesini ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca yabancı uyruklu kişilerin şirket kuruluşu ve tescilinde, resmi kurumlarda yapılan işlemler sırasında yanlarında ana dillerinde noter yeminli sözlü tercüman bulundurmaları da şarttır.

İster yazılı ister sözlü tercüme olsun şirket kuruluş evrakları çevirisi işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel çeviri bürolarından ve yeminli tercümanlardan hizmet alınmalıdır. Ankara Kızılay yeminli tercüme ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Şirket Kuruluş Evrakları Tercümesi Nedir?

Herhangi bir sektörde ticari faaliyet yürütmek isteyen kişi ve işletmeler tarafından faaliyetlere başlanmadan önce hazırlanması gereken evraklara şirket kuruluş evrakları denir. Bu evrakların herhangi bir nedenle başka bir ülkenin diline çevrilmesine şirket kuruluş evrakları tercümesi denir.

 

Şirket Kuruluş Evrakları Tercümesi Nereden Alınır?

Şirket kurarken işletmeler; kendi amaçları, gelecekteki hedefleri ve sermayelerini göz önünde bulundurarak hareket etmektedirler. Bu nedenle bazı kişiler küçük ölçekli şirket kurarken bazıları da büyük ölçekli şirket kurmaktadır. Şirketler, bir kişi tarafından kurulabilen tüzel yapılar olabildiği gibi birden fazla kişi tarafından da kurulabilmektedir.

Şirket kurmak isteyenler; iş planı hazırlayıp, faaliyet alanını belirleyip, potansiyel vergi numarası alıp; mali müşavir vekaletnamesini, imza sirkülerini, imza beyannamesini ayrıca şirket ana sözleşmesini noterden onaylatıp iş yeri tapusunu veya kira kontratını da sunarak iş yeri açma başvurusu yapabilmektedirler. Kendi ülkesi dışında şirket kurmak isteyen kişiler, bu tarz belge ve işlemlerini tercüme hizmeti alarak gerçekleştirebilmektedirler.

Şirket evrakları tercümesi için yeminli tercümanlık bürolarına gidip yeminli tercüme hizmeti almak gerekmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevrilen belge, yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli kuruluş evrakları tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı şirket kuruluş evrakları tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı kuruluş evrakları tercümesi tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara çeviri ofislerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

 

Şirket Kuruluş Evrakları Tercümesi Fiyatları

Şirket kuruluş evrakları Çeviri fiyatları ne kadar? Yeminli şirket kuruluş evrakları Çeviri fiyatları ne kadar? Noter onaylı şirket kuruluş evrakları tercümesi fiyatları ne kadar? Apostil onaylı şirket kuruluş evrakları Çeviri fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan iletişim seçeneklerinden biriyle yeminli Ankara Kızılay çeviri bürolarından olan İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara yeminli çeviri ofislerinden olan İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Şirket Kuruluş Evrakları Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00