TOEFL Sonuç Belgesi Tercümesi

TOEFL SONUÇ BELGESİ TERCÜMESİ

TOEFL Sonuç Belgesi Tercümesi, TOEF sonuç belgelesi tercümesi hizmetini, Ankara tercüme büromuzda uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak yapmaktayız. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercüme, noter onayına sunulmakta, noter onayı alındıktan sonra noter yeminli TOEFL sonuç belgelesi tercümesi tamamlanmaktadır. Noter onayını alan sonuç belgesinin son olarak apostil işlemlerini de sorunsuz olarak bitirmekteyiz.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

TOEFL Sonuç Belgesi Tercümesi Nedir?

TOEFL, ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yeterliliklerini ölçmek için katıldığı bir seviye belirleme sınavıdır. Bu sınav sonuç belgesinin Türkçe’den çeşitli sebeplerle gidilmek istenen ülkenin resmi diline çevrilmesine TOEFL sonuç belgesi çevirisi denmektedir.

TOEFL sonuç belgesi birçok alanda kullanılmaktadır: Göçmenlik bürolarında, oturma veya çalışma vizelerini çıkarmada; yurt dışında ya da ülkemizde yüksek lisans, doktora ve doçentlik başvurularında; bankalarda ve özel sektörde birçok kurum ve kuruluşun eleman alımında TOEFL sonucu istenmektedir. Ayrıca ülkemizde YDS denkliği olduğu için YDS puanının geçerli olduğu her yerde TOEFL sonucu kubul edilmektedir. Kişilerin bu ve buna benzer birçok yurt içi ve yurt dışı kariyer hayallerini gerçekleştirmek için  TOEFL’dan geçerli bir sonuç almak gerekmektedir.

TOEFL Sonuç Belgesi Tercümesi Nereden Alınır?

TOEFL , ABD ve Kanada başta olmak üzere 130’un üzerinde ülkede geçerli olan; lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına yapılacak başvurularda kullanılabilmektedir. Türkiye’de sınava girenlerin bu sonuç belgesini yeminli noter onaylı TOEFL sonuç belgesi çeviri, noter onaylı TOEFL sonuç belgesi çevirisi bunun yanı sıra apostil onaylı TOEFL sonuç belgesi çevirisi yaptırması gerekmektedir. TOEFL sonuç belgesi tercümesi hizmeti verilirken; belgenin üzerinde yazılı bulunan ad, soyad, kimlik numarası, alınan puan vs. hiçbir bilgide hata yapılmamalı; belge tam ve doğru olarak çevrilmelidir. Tüm bu titizlik isteyen işler için de tercümanlık bürolarına gitmek ve profesyonel tercümanlarla çalışmak gerekmektedir.  Ankara çeviri bürolarından biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

TOEFL Sonuç Belgesi Tercümesi Fiyatları

TOEFL Sonuç Belgesi Tercümesi Fiyatları ne kadar? TOEFL sonuç belgesi yeminli tercüme fiyatları ne kadar? TOEFL sonuç belgesi noter onaylı tercüme fiyatları ne kadar?  Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle Ankara tercüme büroları Kızılay şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ankara yeminli tercüme bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

TOEFL Sonuç Belgesi Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00