Uzmanlık belgesi Tercümesi

UZMANLIK BELGESİ TERCÜMESİ

Uzmanlık belgesi Tercümesi belli bir işte, belli bir konuda bilgi, görüş ve becerisi çok olan mütehassıs kişilere verilen belgedir. Uzman doktor, uzman çavuş, iş güvenliği uzmanı vs. uzmanlık gerektiren mesleklerden bazılarıdır. Ayrıca belli bilim dalında lisansüstü öğrenim derecesine sahip kimselerin aldığı belgelere de uzmanlık belgesi denmektedir.

Yurt dışına gitmek isteyen doktorların ve akademik kariyer yapmak isteyenlerin sıklıkla talep ettiği bir belgedir. Uzmanlık belgesi tercümesi yaptırmak için tercüme bürolarından hizmet almak gerekmektedir. Uzmanlık belgesi, resmi bir evrak olduğu için  mutlaka işinin ehli yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmelidir. Tercüme yapılırken belgedeki bütün bilgiler eksiksiz ve doğru olarak çevrilmelidir. Uzmanlık belgesi çevirisinde kesinlikle resmi bir dil kullanmak ve samimiyetten uzak durmak gerekmektedir. yeminli tercüme Ankara Kızılay bürosu İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte hizmetlerimizle yanınızdayız.

Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi  09:00 – 20:00 Saatleri Arasında
0312 419 20 99

Whatsapp

Whatsappdan hemen teklifinizi verebiliriz.
0543 463 69 33

E-Mail

Mail ile hemen teklifinizi alabilirsiniz.
infoyed@gmail.com

Uzmanlık Belgesi Tercümesi Nedir?

Uzmanlık belgesi; mühendislik, akademisyenlik, tıp, hukuk, sosyal bilimler, finans ve bunun gibi alanlarda eğitimlerden ve sınavlardan başarıyla geçen kişilere verilen belgedir. Uzmanlık belgesinin alındığı ülkenin resmi dilinden başka bir ülkenin resmi diline çevrilmesine uzmanlık belgesi tercümesi denmektedir.
Uzmanlık Belgesi  Tercümesi Nereden Alınır?

Uzmanlık belgesi, bir iş kolu ya da sanat dalında eğitimden ve sınavlardan geçip başarılı bulunan kişilere verilen belgeye denir. Ülkemizde bu belge Milli Eğitim Bakanlığından onaylı veya yetkilendirilen kurumlar tarafından gerekli eğitim ve sınav yükümlülüklerin yerine getirilmesi ile verilmektedir. İş güvenliği uzmanlık belgesi veya bilirkişi uzmanlık belgesi buna örnektir. Yurt dışında eğitim almak veya çalışmak için birçok kurum, ön mülakatta uzmanlık belgesi istemektedir. Bu da uzmanlık belgesi tercümesini zorunlu kılmaktadır. Uzmanlık belgesinin gerekli prosedürlere uygun olarak istenilen dile çevrilmesi için uzmanlık belgesini e-devletten alıp bir yeminli tercüme bürosuna giderek profesyonel yeminli çevirmenler ile görüşmek ve çeviri hizmeti almak gerekmektedir. Uzmanlık belgesi ilk olarak yeminli tercüman tarafından çevrilir ve yine tercüman tarafından imzalanır ve onaylanır. Böylece yeminli uzmanlık belgesi tercümesi hazırlanmış olur. Ardından hem asıl hem de çeviri belgeler noter tarafından birleştirilerek mühürlenir ve noter onaylı uzmanlık belgesi tercümesi yapılmış olur. Son olarak kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı alınır ve böylece apostil onaylı uzmanlık belgesi tercümesi de tamamlanır. Dikkat ve özen isteyen bütün bu işler için Ankara tercüme büroları Kızılay şubelerinden biri olan İnfoyed Tercüme olarak bu süreçte kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

 Uzmanlık Belgesi Tercümesi Fiyatları

Uzmanlık belgesi tercümesi fiyatları ne kadar? Yeminli uzmanlık belgesi tercüme fiyatları ne kadar? Noter onaylı uzmanlık belgesi tercüme fiyatları ne kadar? Apostil onaylı uzmanlık tercümesi fiyatları ne kadar? Fiyatlandırma; tercüme edilecek dilin yaygın ya da az kullanımına, tercümenin aciliyetine ve teslimat seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak isterseniz sunulan  iletişim seçeneklerinden biriyle  Ankara yeminli tercüme büroları şubelerinden İnfoyed Tercümeye ulaşılabilir ve bilgi alabilirsiniz.

             Ankara çeviri bürosu olarak İnfoyed Tercüme; gerekli eğitimleri almış ve ilgili dillerle alakalı dil bilgisi kurallarına hakim, hedef dillerin kültürünü takip eden, araştırmacı ve yaptığı işi her zaman kontrol eden çalışanlarıyla hızlı, kaliteli, doğru ve geçerli bir çeviri hizmeti vermektedir.

Uzmanlık belgesi Tercüme Hizmeti

ANKARA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

  • Meşrutiyet Caddesi 15 / 28 Kızılay Çankaya Ankara
  • 03124192099
  • infoyed@gmail.com
  • Pazartesi - Cumartesi
    09:00 - 21:00